Переоформляти не потрібно: названа Категорія українців, кому автоматично перепризначать субсидію

В уряді України розповіли, хто повинен повторно оформляти субсидію.
Не так давно в уряді прийняли рішення змінити правила отримання субсидій. Як заявили політики, що тепер вся процедура буде набагато простіше, але насправді все виявилося не так-то просто. Тепер певній категорії населення знову доведеться подавати пакет документів на отримання виплат.

За підрахунками Мінсоцполітики, повторно звертатися за субсидією повинні 400 тисяч осіб. А іншим-це близько трьох мільйонів українців-допомогу продовжать автоматично.

Документи потрібно подавати:

якщо допомога призначається людям, які звертаються в перший раз;

тим, хто просить гроші на придбання скрапленого газу та пічного палива;

тим, хто оформляв допомогу на знімне житло;ті, кому субсидію призначали без урахування родичів, які не живуть за місцем прописки;

переселенець.
Кабмін змінив оновлені з 1 травня правила надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Зокрема:

якщо до сім’ї немає ніяких питань, то їм автоматично буде повернута субсидія, але для цього потрібно повністю відповідати вимогам на отримання допомоги від держави;

при підрахунку доходу не буде враховуватися гроші, отримані від банківських депозитів;

збільшать до 100 тис. грн граничний розмір депозиту, з яким можна буде отримати допомогу (було 50 тис. грн);

змінять правила обліку житлової нерухомості-можна буде мати більше одного об’єкта у власності, якщо один з них знаходиться в селі або належить відразу кільком особам.

Тому українцям потрібно бути гранично акуратними і при подачі документів на субсидію не допускати ніяких помилок в заповненні документів, а також не намагатися обдурити держситему.