Передумав одружуватися, через зарплату нареченої!

Моя подруга Маринка росла в небагатій родині. Батьки намагалися як могли, але на вчительські зарплати особливо не пошикуєш.

А Маринці хотілося і одягатися краще, і подорожувати, і їздити на машині, а не на автобусах.

І ось Маринка, маючи на меті, вдарилася в кар’єру. Після закінчення вузу почала орати щосили.

Працювала більше всіх, перевиконувала план, про відпустку взагалі не думала. Загалом, через 4 роки вона вже непогано заробляла, і навіть змогла взяти квартиру в кредит.

Постійних відносин у Маринки не було, якось не складалося. Періодично з кимось знайомилася, але ніхто особливо не чіпляв. І тут раптом новина: Маринка з хлопцем з’їжджаються.

Точніше, це він до неї перебирається, тому що житла у нього свого немає, він знімав. Виявляється, вони вже півроку зустрічаються, і ось Маринка вирішила, раз вже все серйозно, чому б йому не переїхати до неї.

Загалом, з’їхалися, почали думати про весілля. Хлопець працював, вкладався в побут, збирав гроші на весілля, щоб все по вищому розряду було.

Маринка теж не розслаблялася: її підвищили і додали їй зарплату. Жити б начебто так радіти. Але не так сталося, як гадалося…

Якось увечері, коли Маринка прийшла додому з роботи, вона виявила у коридорі своєї квартири сумки з речами. Бойфренд зібрався на вихід.

Вона в шоці, адже вони через тиждень збиралися подавати заяву. Запитує у нього, що сталося. А він відповідає:

– Вибач, але мені набридло змагатися з тобою в успіхах. У родині чоловік повинен бути головним. А як я буду головним, якщо ти більше мене заробляєш?

Згріб сумки і пішов, залишивши Маринку одну. Вона переживала сильно, звичайно, потім заспокоїлася, і через якийсь час познайомилася з нормальним чоловіком, якого не бентежить її висока зарплата.

Деякі чоловіки все-таки такі дивні. Хочуть почуватися господарями становища, здобувачами, але чомусь заробляти як добувачі не прагнуть.

Вони змінюють фон, тобто жінку. На тлі бідної студентки можна буде і мужиком себе відчути. Вона йому буде в рот захоплено дивитися, а він і радий.

На жаль, деякі дами, щоб утримати чоловіка, кидають улюблену роботу, перестають робити кар’єру, до якої так прагнули, щоб не лякати улюбленого своєю зарплатою. Але робити цього не можна.

Якщо чоловіка так зачіпає високий дохід його дівчини, значить він дотримується думки, що у кого гроші – той і господар в хаті.

І, звичайно ж, господарем хоче бути він. Не для того, щоб потім почати командувати і самостверджуватися таким чином?

Адже на роботі у нього це не виходить, раз зарплата скромна. А відносини з чоловіками, які самостверджуються за рахунок жінок, нічим хорошим, як правило, не закінчуються.