Ось як «розбити солі» в ділянці шиї! Всю серйозність проблеми усвідомлюю і дотримуюся…

Остеохондроз шийного відділу хребта — дуже небезпечне захворювання, яке, на жаль, зустрічається досить часто і може призвести до вкрай негативних наслідків.

Наприклад, може стати причиною постійної втоми, сонливості, головного болю, запаморочення, погіршення зору, шуму у вухах і, що найгірше, — порушити мозковий кровообіг. Гарна новина полягає в тому, що це захворювання не розвивається відразу.

Зазвичай для формування остеохондрозу шийного відділу хребта має пройти не менше шести місяців. Якщо ти відчув біль в ділянці шиї пару місяців назад, ці компреси зможуть допомогти!

Як прибрати солі на шиї

Складові:

картопля

мед

ялицева ​​олія

Приготування:

1. Натри сиру картоплю на дрібній тертці і змішай з медом в пропорції 1: 1.

2. Наклади на ділянку шиї і плечовий пояс компрес з приготовленої маси.

3. Зверху поклади компресійний папір, вкутай рушником і зафіксуй пов’язкою.

4. Компрес тримай 2 години. Знявши його, протри сирою теплою серветкою місце компресу і змасти смерековою олією.

Курс профілактики становить 7-10 днів.

Також цілющий вплив при цьому захворюванні має медовий масаж, після якого потрібно накласти медовий компрес. Такі процедури носять протизапальний і знеболювальний характер, адже мед через шкірні пори позбавляє шию від накопичених там солей і токсинів.

Народні засоби – прекрасне доповнення до призначення лікаря, проте не варто експериментувати і лікуватися самостійно. Якщо тобі сподобалася ця стаття – розкажи про неї друзям, які ведуть малорухливий спосіб життя або мають проблеми з шийним відділом хребта.

Інформація призначена тільки для ознайомлювальних і освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Даний матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.

Сподобалась стаття? Поділись з друзями.