Ось Як позбутися від сивини без фарбування і отримати насичений колір волосся: рецепт цілющого засобу

Всьому виною – брак меланіну! Меланін – особливий пігмент, який відповідає за колір нашого волосся. Він присутній в організмі кожної людини, але в різних кількостях.

Наприклад, чорне і темно-коричневе волосся має більше меланіну, ніж русяве. З віком наш організм втрачає здатність до вироблення цього пігменту, тому багато хто стикається з проблемою сивого волосся після 40 років.

Насправді волосся зовсім не сиве, вона прозоре. Через заломлення світла нам здається, що волосся сіре. Рання поява сивого волосся може бути пов’язана з такими факторами: дефіцит вітамінів (B2, B3, B6, B12), стрес, захворювання щитовидної залози, гормональний дисбаланс і спадковість.

Тому, якщо ти зіткнувся з проблемою сивого волосся в ранньому віці, слід негайно відвідати лікаря-трихолога для з’ясування причин їх появи. А наша редакція ділиться з тобою рецептом ополіскувача для волосся з чорного чаю, який допоможе замаскувати сивину. Він підходить для будь-якого кольору волосся, тому блондинкам не варто боятися фарбування в темний колір. Ополіскувач надає сивому волоссю золотистий відтінок.

складові

6 ст. л. чорного байхового чаю

2 л окропу

3 ст. л. яблучного оцту

приготування

Завари байховий чай і дай йому настоятися до повного охолодження. Проціди міцний чай з допомогою сита і трохи підігрій рідину. Додай в чай ​​яблучний оцет.

Перед миттям голови слід ретельно продумати своє вбрання: ти ж не хочеш, щоб на гарному одязі з’явилися складні плями від чаю? Безпосередньо після миття голови потрібно прополоскати волосся в натуральному настої чаю.

Полоскати слід протягом 15-20 хвилин. Після закінчення процедури не потрібно змивати натуральний засіб, а також промакуйте волосся рушником. Намагайся максимально віджати їх руками і висушити за допомогою фена. Таку процедуру необхідно робити кожен раз, коли ти миєш голову. Уже через два тижні ти помітиш видимий результат!

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!