Ось що потрібно знати кожному користувачеві Viber

Сьогодні прості смс вже не актуальні. Практично у кожного на телефоні є один, а то й кілька месенджерів. Одним з найпопулярніших на сьогоднішній день є Viber. У цій статті спеціально для вас ми розповімо про декілька хитрощів, які спростять роботу з Viber.

1.Невидимка.
Досить прибрати статус «в мережі» в налаштуваннях. Ніхто не побачить, коли ви перебуваєте онлайн.

2.Статус про перегляд повідомлень.
Якщо співрозмовник не повинен бачити, що повідомлення від нього вже прочитано, то в налаштуваннях в розділі «безпека» знайдіть пункт про повідомлення. Просто приберіть галочку навпроти сповіщення про прочитання повідомлень.

3. Не захаращувати пам’ять телефону.
Файли з Viber автоматично залишаються в телефоні. Щоб кожного разу не чистити гаджет від непотрібного мотлоху, зайдіть в налаштування і відключіть збереження мультимедіа в галереї.

4.Резервная копія журналу повідомлень на пошту.
В принципі, все так же просто і робиться через налаштування. «Виклики і повідомлення» легко відправити на пошту, якщо є необхідність зберегти листування.

5.Приховати фото профілю.
Забороніть загальний доступ до фотографії, і її не всі зможуть переглядати. Через конфіденційність в налаштуваннях вимкніть пункт про те, що фото профілю можуть переглядати всі і замініть на «ніхто».

6.Статус «використовує додаток».
Щоб незнайомі контакти не бачили, що ви зареєстровані в Viber, приберіть через налаштування галочку з пункту «використовує додаток».

7.Поставте пароль на додаток.
Ні, цього в Вайбер не передбачено. Але є безліч додатків у вільному доступі. Скачайте і ставте пароль на додаток.

Ці хитрощі спростять роботу з Viber.