Ось 5 природних антибіотиків, які корисно завжди зберігати вдома

Замість того, щоб і далі робити себе набагато слабшим і виснажувати природну здатність організму до самовідновлення, спробуй ці дари природи в якості лікування. І не тільки лікування, але і профілактики багатьох захворювань.

Природні антибіотики
Хрін

У корені хрону міститься гірчична олія і ензим. Якщо цей корінь розтерти, то ці два корисні речовини утворюють аллілового-гірчичну олію, яку вважають найпотужнішим природним антибіотиком. Вона бореться з бактеріями порожнини рота, носа, глотки.

При трахеїті, бронхіті, затяжному кашлі змішай 1 ст. л. тертого хрону з 3 ст. л. меду і дай настоятися. Щодня з’їдай по 1 ч. л. 5 раз в день. Маса повинна розчинятися в роті.

При циститі, уретриті 1 ст. л. тертого хрону залий 1 склянкою окропу, накрий на 5 хвилин. Щодня випивайте 3-4 склянки такого чаю.

Журавлина

Ця чудова ягода – відмінний противірусний засіб і чудовий антиоксидант, який бореться зі шкідливими вільними радикалами в клітинах. Лікувати застуду за допомогою журавлини – одне задоволення, адже ліки не тільки ефективні, але і смачні!

Щоб приготувати лікувальний морс з журавлини, розітри ягоди з цукровим піском в співвідношенні три до одного. 2 ст. л. суміші залий 0,5 л теплої води. Пий і будь здоров!

Часник

Часник – чудові ліки. Він сприяє виведенню шкідливих бактерій і вірусів з крові, внутрішніх органів і дихальних шляхів. Якщо регулярно вживати часник, твій організм повністю очиститься від шкідливих речовин.

Компоненти, які містяться в часнику, неоціненні. Вони знижують рівень «поганого» холестерину в крові і прочищають судини, вбивають клітини, які викликають рак, знищують дифтерійну, туберкульозну паличку і хелікобактер. Часник відмінно бореться з глистами.

Базилік

Базилік – не тільки ароматна приправа, а й ліки від інфекцій!

Рецепт з базиліком від ангіни

Залий 4 ч. л. подрібненого листя 250 мл окропу, кип’яти 20 хвилин, остуди, проціди і полощи теплим відваром горло 2-3 рази на день.

Лохина

У ягоді міститься природний аспірин, який допомагає зменшити больові відчуття і усунути наслідки хронічного запалення. Лохина, як антибіотик, блокує розвиток бактерій і допомагає таким чином уникнути розвиток інфекцій.

За допомогою природних засобів можна і потрібно боротися із захворюваннями. Так швидше укріпиш своє здоров’я. Бути здоровим – так важливо для всіх нас.