Одного разу ввечері мама щось готувала на кухні. Чоловік прийшов з ресторану ситий, тому ходив незадоволений весь вечір, мовляв, що там вона возиться, навіщо так довго шуміти на кухні.

Заміжжя повністю змінило моє життя, що в принципі, не дивно. Але я вийшла заміж за чоловіка, старшого від себе на 15 років. Ми разом уже 9 років. Чоловік працює, а я сиджу вдома, так як у нас росте син.

Коли ми лише одружилися, я працювала на перспективній посаді, але чоловік попросив мене піти з роботи, так як там був ненормований графік, і я приїжджала додому дуже пізно. А він хотів, щоб ми частіше проводили час разом. Але після народження сина ця проблема зникла – я залишилася вдома доглядати за дитиною.

Скажу відразу, що моя мама працювала, і пропонувала нам свою допомогу, щоб вона сиділа з дитиною, допомагала нам. Але я справлялася сама, але потім ми вирішили що це добре, що бабуся сама хоче допомагати і вирішили, що вона піде з роботи, і буде допомагати нам з чоловіком з сином.

Андрійко, наш син займається спортом, тому кожен день у нього тренування, після школи, і три рази рази на тиждень англійська мова. Буває що, не заходячи додому, я везу його на інший кінець міста і чекаю, поки він тренується, а мама в цей час вдома, готує вечерю або просто, щоб допомогти, прасує білизну або щось ще. Ми приїжджаємо з сином пізно, і мама дуже допомагає, що вже не потрібно нічого готувати, вечеря, та й сніданок є, і в квартирі прибрано. Мама живе поруч, їй не складно.

Але мого чоловіка моя мама постійно дратує, хоча вона взагалі ніяк не втручається в наше життя, запитує, як пройшов день, в основному спілкується з сином, робить з ним якусь роботу, читає з ним. На мені всі уроки сина і гуртки, відвезти привезти. Але чоловік почав часто дорікати мою маму, звичайно у кожного є недолік, але припустимо, якщо він щось скаже, а вона не почує, може погано пожартувати, наприклад: «Нічого я не говорив, вже нічого!».

Мені дуже неприємно, що він так почав до неї ставитися, мама нічого не просить у нас, хоча коли вона пішла з роботи, ми домовилися, що будемо їй допомагати. У підсумку виходить так, що чоловік дає грошей якусь мінімальну кількість їй, вона мені потім каже: «Я заплатила комунальні послуги за свою квартиру, ось ще купила фруктів вам, ось ще дещо з побутової хімії, дивлюся у вас закінчилося».

У підсумку всі її гроші закінчилися, а чоловік каже: «Куди вона тільки діває все?». Хоча мій чоловік ні в чому собі не відмовляє, їздить на хорошій машині, часто вечеряє з друзями в дорогих ресторанах.

Одного разу ввечері мама щось готувала на кухні. Чоловік прийшов з ресторану ситий, тому ходив незадоволений весь вечір, мовляв, що там вона возиться, навіщо так довго шуміти на кухні. Але ж готувала вона для нас. За весь цей час жодного разу не сказав: «Слухай, вона нам так допомагає, давай може, відправимо її відпочивати». Ні, жодного разу. Дуже неприємно мені, постійно лише докори.

А нещодавно і зовсім сказав, що не хоче, щоб теща приходила в його дім. Але як я маю мамі це сказати після скількох років її допомоги нам.