Одним подарункам радій, але інших – бережися! В жодному разі не приймай ці 7 речей в подарунок! Мене це врaзило! Дійсно, як тільки подарували – стали погані речі відбуватися!

Мене це вразило! Дійсно, як тільки подарували стали погані речі відбуватися!

Одного лише спасибі мало! Я вам вдячна так, як нікому! Сама не знаю як це сталося – я просто слідувала порадам і вони мені дуже допомогли! Яка я щаслива тепер!

Мені завжди було цікаво, як такі передбачення можуть настільки збігатися з дійсністю! Тут все збіглося, це так круто! Порадила своїм подружкам, у них теж все вийшло на 100%!

Ми постійно отримуємо подарунки і часто даруємо їх іншим. Але чи всі подарунки несуть нам благо? Чи всі можна приймати? Прикмет і забобонів на цей рахунок вистачає, і ми вирішили з’ясувати, що ж є правдою насправді.

Що означає подарунок

Ілона Калдре каже: «Одним подарункам радій, а інших – бережися». Вона пояснила, що є подарунки, які несуть в собі яскраво виражену негативну енергетику і можуть викликати біду. Від таких подарунків найкраще відмовитися і ні в якому разі нікому їх не дарувати. Давай розбиратися, що ж це за речі.

7 небезпечних подарунків

Ножі

Цей подарунок вважається поганою прикметою. Ножі, ножиці та інші гострі предмети людина повинна купувати собі сама у міру необхідності. Вістря притягує до себе негативну енергію і накопичує її, що може погано позначитися на людині, якій його подарували. Погана енергія може стати навіть причиною розриву відносин.

Годинники

Здавалося б, вони просто відраховують час. Але, крім цього, годиннику ще й властиво зупинятися. Вважається, що годинник в подарунок може символізувати закінчення щасливого життя. Якщо дарувальник вже дуже наполягає, то краще за все віддати йому кілька монет за цей подарунок, нібито купуючи його.

Рукавички

Здавалося б, звичайний предмет гардеробу, але не все так просто. Часто рукавички використовуються в ритуалах, мета яких – управління свідомістю людини. Не варто рукавички ні дарувати, ні приймати.

Гаманець

З таким подарунком можна і по світу піти. Подарувати порожній гаманець – найгірша грошова прикмета. Якщо вже й надумав дарувати, то хоч пару монет туди поклади. Від такого подарунка теж слід відкупитися, щоб зберегти удачу в фінансових справах.

Люстерко

Містичний предмет, який використовують у багатьох ритуалах. Навіть занадто містичний, щоб ось так просто його дарувати і приймати в дар. Вважається, що дзеркало може забрати красу і молодість. До того ж такий подарунок може бути частиною обряду, спрямованого проти тебе.

Особливо варто побоюватися старих дзеркал, адже ти не знаєш чию, а що головне, яку енергетику воно в собі зберігає.

Перли

Краще таку прикрасу купити самій, інакше біди не минути. Вважається, що подаровані перли можуть залучити втрати і хвороби. У багатьох країнах це символ невтішних сліз вдів і сиріт. Такий подарунок краще не приймати зовсім.

Носовичок

Цей предмет – символ сліз і печалі, а значить, несе в собі дуже погану енергетику.

Ти можеш вірити в це чи ні – справа твоя. Але краще все ж перестрахуватися і уникати подібних подарунків.

Головне, щоб подарунок був від душі, тоді він принесе тільки щастя і радість. Будь уважна і бережи себе!