Одна вправа, три ефекти: струнка талія, міцна спина і рухомий поперек

Багато хто з нас проводять більшу частину часу сидячи.

Це, за великим рахунком, не наша вина, просто такий сучасний світ. Ось тільки це згубно впливає на наше здоров’я. Попрацювавши на сидячій роботі рік-другий, ти почнеш помічати, що спина стала хворіти, а рятувальне коло на талії вже занадто помітне. Якщо нічого не робити, це може перетворитися на справжню проблему.

Тому редакція «Отож» пропонує тобі освоїти одну просту вправу, яка допоможе впоратися відразу з трьома проблемами: болями в спині і попереку, а також рятувальним колом на талії.

Вправа 3 в 1: стягує талію, зміцнює спину і поперек

Без фізичної активності наш організм стає менш рухливим і починає накопичувати зайвий жирок. Все це тягне за собою серйозні проблеми зі здоров’ям, а тому потрібно робити хоча б легкі вправи. Не забувай про це!

Сьогодні ми пропонуємо тобі просту вправу, якою поділилася Tamayo – японський фахівець по схудненню. Це вправа на розтяжку, яка допомагає залучити м’язи живота і спини, підтягуючи їх і зміцнюючи. До того ж ця вправа активно впливає на внутрішню поверхню стегна. Чудо, а не вправа!

Нижче буде відео, в якому Tamayo наочно продемонструє виконання вправи для створення тонкої талії, а поки розберемося в техніці. Перед виконанням бажано хоч трохи розігрітися, щоб не травмувати м’язи. А після короткої розминки виконувати вправу набагато легше.

Отже, вихідне положення стоячи, ноги розставлені широко, носками назовні. Носки та коліна повинні дивитися в одному напрямку. Ноги зігни в колінах, для рівноваги постав руки на стегна. Тепер починай виконувати вправу. Спочатку нахилися вперед, повертаючи праве плече вліво і всередину. При цьому ліве плече йде назад.

Ти повинна відчути, як розтягуються м’язи стегон, талії й спини. Затримайся в цьому положенні на три секунди, потім повернися у вихідне положення. Повтори те ж саме в іншу сторону. Робити рухи потрібно повільно та акуратно, відчуваючи натяг всіх м’язів. Виконай 2 підходи по 10 разів.

Через декілька тижнів регулярного виконання ти помітиш, що жирок з талії починає йти, а вже після пари занять відчуєш, як спина і поперек стають більш рухливими та біль проходить. Для всіх, хто веде сидячий спосіб життя, це незамінна вправа.

Вправа допомагає розвинути гнучкість, а саме вправи для розвитку гнучкості допомагають бути здоровими і дозволяють жити довше.

Сподобалось вправа? Поділися з іншими!