Очистила всі тюлі в будинку до білосніжного стану всього за 2 години

У кожному будинку є штори і тюль, які не тільки захищають від сонячних променів, але і служать елементом декору. За свята я побувала у багатьох в гостях і хочу сказати, що господині не особливо приділяють увагу тюлі.

Я ж навпаки постійно стежу за станом всіх їх в своєму будинку. І ось недавно я привела в порядок їх всього за пару годин. Тепер кожна моя тюль знову білосніжна. Хочу поділитися цим спосіб з вами.

Багато хто стверджує, що тюль потрібно прати один раз в декілька місяців, але я це роблю два рази на місяць. Оскільки мені приємно перебувати в будинку, в якому тюлі красиві і білосніжні, а ще приємно пахнуть свіжістю.

Мій метод простий, однак я ні разу не бачила, щоб його хтось, крім мене, використовував. Тому хочу про нього розповісти всім.

В першу чергу зніміть тюль з вікон і налийте в таз теплої водички. Всипте шість ст. л. солі і гарненько розмішайте. Сіль видалить жовтизну і пом’якшить воду.

Після цього помістіть її в таз, вона повинна бути повністю покрита водою. Залиште на 5-7 хвилин. Потім вилийте воду і прополощіть тюль.

Знову наберіть в таз води теплого стану і додайте дві ст. л. оцту. Замочіть тюль і залиште на 10 хвилин. Вийміть фіранку і прополощіть в чистій теплій воді.

А далі її потрібно розвісити, щоб вона висохла.

Всього за пару годин мені вдалося надати тюлям білосніжність, яка була спочатку.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!