Ну не вірю я в таке кохання у 22 і 19 років. Не можуть бути почуття в такому юному віці сильними і справжніми. Тому я проти, щоб син одружувався так рано, нехай зустрічаються, перевірять себе

Син у нас студент, нещодавно почав зустрічатися з дівчиною зі свого ж університету, але меншою на кілька років.

Познайомив нас з Христиною, він теж вже вхожий в їх дім, знає її батьків.

І ось минулого тижня заявив, що вони хочуть розписатися, зняти окреме житло.

Це через півроку знайомства!

Не знаю, як там наші потенційні свати, але я категорично проти.

Ну не вірю я в таке кохання у 22 і 19 років. Не можуть бути почуття в такому юному віці сильними і справжніми. Тому я проти, щоб син одружувався так рано, нехай зустрічаються, перевірять себе.

Знову ж таки, збираються знімати квартиру. За що? Говорять, що ми, батьки з обох боків, все одно платимо за проживання в гуртожитку, то так само можемо їм допомогти платити за знімну квартиру. Але син, в принципі, вже підробляє, і вона блогер, щось рекламує-заробляє, тому він впевнений, що вони і самі потягнуть.

Та справа навіть не в тому, що я не хочу допомагати молодим. А в тому, що я просто впевнена – в такому віці почуття, яких вистачить на все життя, не можуть ще народитися!

Намагаємося з чоловіком донести це синові, але він і чути нас не хоче. Любов у них, величезна і єдина, край вже родину треба створити – і хоч ти трісни…

Автор – Олена К.