Ні, вам не здалося. Прислухайтесь до свого тіла! Реакція жіночого тіла на “іншого” чоловіка

Наш організм дає нам підказки кожен день.

Однак, оскільки більшість людей живе в постійному стресі та хаосі, то просто не чують і не розуміють голос свого тіла.

У кожної людини є три види тонкого тіла – ментальний, емоційний і фізичний. Більшість з нас звертає увагу на фізичні прояви, які є першим сигналом того, що щось йде не так. Тіло — це наш найкращий друг, який добре знає, що йому потрібно. Головне, навчитися правильно розуміти його сигнали. Як це зробити.

Отже, як тіло жінки реагує на “неправильного” чоловіка?

1. Вона не посміхається, коли знаходиться наодинці.

Виявляється, одна з ознак того, що поруч неправильний чоловік – небажання посміхатися своїм думкам. Жінка може обманювати інших, що щаслива, але себе не обдуриш. І якщо, думаючи про людину, не хочеться посміхнутися, це перша ознака того, що щось у ваших стосунках не так.

2. У неї занижена самооцінка.

Люблячий чоловік не тільки робить жінку щасливою, але – і впевненою в собі. Якщо ж вона постійно сумнівається в собі і відчуває себе нікчемною, це  ознака того, що поруч з нею не її чоловік. Наше тіло хоче щастя для нас, тому воно посилає сигнали, щоб уберегти нас.

3. Вона емоційно виснажена.

Якщо чоловік правильно ставиться до жінки, вона відчуває себе енергетично наповненою і живою. Якщо ж у стосунках немає гармонії, то вона емоційно, розумово і фізично виснажена. Така жінка може навіть почати хворіти.

4. Вона заперечує очевидне.

Відомо, що жінка постійно аналізує свої стосунки. І їй не треба переконувати себе, що все добре, якщо це дійсно так. Якщо ж вона постійно виправдовується перед собою, це означає, що вона не відчуває свого тіла.

У здорових стосунках розум жінки знаходиться в гармонії з її тілом.

Прислухайтеся до свого тіла! Можливо, воно хоче вам щось сказати!

Діліться думками в коментарях.