«Ні в якому разі не виливайте цю воду! Через брак знань всі господині роблять страшенну помилку …

Стародавні китайські рецепти – справжнє джерело цінних рекомендацій для твого здоров’я.

Перевірені часом знання володіють чарівною силою і допомагають в тих випадках, коли звичайні засоби ніяк не впливають на ситуацію. Китай славиться своєю любов’ю до рису. І недарма цей продукт у такій пошані у китайців.

Правильно приготовлений рис – дуже корисна їжа для організму, яка сприяє злагодженій роботі всіх систем життєдіяльності, забезпечує тіло необхідними поживними речовинами та навіть продовжує життя!

Коли ти їси рис, твій організм позбавляється від токсинів – ця їжа має дивовижну властивість виводити шкідливі сполуки, дуже позитивно впливає на роботу шлунка і кишківника. Але ще більш цінним продуктом, ніж рис, є рисова вода…

Корисні властивості рисової води

Якщо ти ніколи не чув про чудесні властивості рисової води, зараз ти відкриєш для себе новий шлях до здорового життя! Ідеальне тіло, енергія, бадьорість і здорова шкіра – супутники тих людей, які вживають рисову воду.

Рисова вода насичує організм складними вуглеводами, лікує гастрит, регулює артеріальний тиск, запобігає розвитку раку. Відомі унікальні косметичні властивості рисової води: умивання нею звужує пори, вирівнює колір обличчя, позбавляє жирну шкіру блиску.

Не одне покоління радянських немовлят зросло на рисовій воді – за часів дефіциту, коли у продажу були відсутні дитячі суміші, батьки поїли дітей цією диво-водою. І в той час такі неприємні хвороби, як дисбактеріоз і дерматит, були рідкістю!

Зробити рисову воду дуже просто: доведи до кипіння не дуже велику кількість рису в воді. Наприклад, столової ложки рису на склянку води буде цілком достатньо. Дай відвару стати каламутним. Вживай воду в теплому вигляді 2 рази на день по одній склянці, умивайся цим засобом вранці та ввечері. Китайські рецепти діють беззастережно!

Вже після тижня подібних процедур ти відчуєш себе краще …

Щоб стати здоровішими, потрібно підходити усвідомлено до свого способу життя. Не прогав можливість скористатися дорогоцінним китайським рецептом для поліпшення свого здоров’я!

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!