Невже так важко вибачити тата? Тато пішов від мами три роки тому, коли мені було 23 роки. Пішов до іншої. В нього не склалося. Я дуже хочу, щоб він повернувся до мами, щоб у моєї донечки були дідусь і бабуся, які живуть разом, щоб у неї був гарний приклад перед очима. Я попросила маму простити тата

Тато пішов від мами, коли я вже була доросла, закінчувала університет. Мені було 23 роки. Тато пішов до іншої жінки. Звісно, я його засуджувала, але він доросла людина, зроби свій вибір. Я підтримувала маму. А як інакше? Але я знала, що у них не все було гладко в сімейному житті, вони обоє, і мама, і тато, в різні періоди мали стосунки з іншими людьми, але тоді змогли пройти це… А три роки тому тато зустрів жінку, заради якої розлучився з мамою.

Мама змогла відновитися, звикнути до того, що вона тепер вільна жінка. Я за цей час вийшла заміж, народила донечку.

І ось тато розлучився і з Мариною, щось у них не склалося. Я з татом спілкувалася весь цей час, він допомагав нам з чоловіком робити ремонт у квартирі. Дуже любить внучку Яринку, часто заходить до нас з гостинчиками в гості, грається з малою. А от з його вже колишньою дружиною Мариною ми так і не стали близькими, вона не ввійшла в нашу родину. Вона й не старалася, а ми не дуже кликали.

Саме мені тато розповів про те, що в нього на душі. Виявляється, труднощі у них почалися тоді, коли тато зрозумів, що досі кохає… мою маму, свою першу дружину. Він не зміг довго це приховувати від Марини, почалися сварки.

Зараз тато дуже хоче повернутися до мами, просив її про це, вибачався. Але мама не готова його простити.

Попросила її про це і я, але вона поки що ні в яку. А я б дуже цього хотіла! Всяке в житті буває, люди роблять помилки, потім усвідомлюють, міняються.

Я дуже хочу, щоб він повернувся до мами, щоб у моєї донечки були дідусь і бабуся, які живуть разом, щоб у неї був гарний приклад перед очима. У мого чоловіка велика дружна родина, його батьки багато років разом, виростили трьох дітей. Ми збираємося на свята, всі допомагаємо одне одному. Я б дуже хотіла, щоб і в моїй родині знову так було. Щоб мої діти (а ми з чоловіком також хочемо трьох) брали приклад з нас самих, а також з дідусів і бабусь з обох сторін.

Невже дійсно мамі так важко вибачити тата?..

Автор – Олена М.