Нещодавно син розповів мені, що йому потрібні гроші. Він надумав одружуватися, хочуть з нареченою взяти собі трикімнатну квартиру в новобудові, але грошей у нього немає і звідки відразу взяти таку суму, він не знає. От я і придумала, як допомогти синові – ми з чоловіком їдемо в село, квартиру продаємо, гроші віддаємо синові. Ніби все просто, але чоловік мене в цьому не підтримує, про переїзд навіть слухати нічого не хоче

У нас з чоловіком двокімнатна квартира в місті, ми живемо там самі, оскільки наш єдиний син давно випурхнув з сімейного гніздечка. А ще від моїх батьків мені в спадок дістався будинок в селі. До недавнього часу там жила сестра моєї мами, але вона стала вже зовсім слабкою і її дочка, моя двоюрідна сестра), забрала її до себе.

Будиночок так собі, посередній: три кімнати, але є двоконтурний котел (вода, опалення), так що навіть піч топити не треба. Звичайно, будинок потребує ремонту, але з часом все можна зробити, було б бажання. Тим більше, в основному потрібно тільки косметичний ремонт зробити – побілити і шпалери поклеїти, старе все вже, а так стіни утеплені, вікна – склопакети, все добре!

Я в принципі, планувала, що колись, на старості, ми з чоловіком переїдемо туди жити, все ж на свіжому повітрі значно приємніше проводити старість. Але нещодавно син розповів мені, що йому потрібні гроші. Він надумав одружуватися, хочуть з нареченою взяти собі трикімнатну квартиру в новобудові, але грошей у нього немає і звідки відразу взяти таку суму, він не знає.

От я і придумала, як допомогти синові – ми з чоловіком їдемо в село, квартиру продаємо, гроші віддаємо синові. Ніби все просто, але чоловік мене в цьому не підтримує, про переїзд навіть слухати нічого не хоче.

Хоч у мого чоловіка і є вища освіта, але працює він зараз сторожем на заводі, робота по змінах. А я влаштувалася нянькою в дитячому садку. Зараз взагалі ми у важкому становищі: поки були закриті садки через ситуацію в країні, ми взагалі в великі борги влізли! Їмо суху гречку або макарони, м’яса і риби майже не буває на столі, потроху роздаємо борги. Здавалося б – виходу немає, але він є!

Тільки ось як чоловікові пояснити, що цей вихід – краще за всіх інших? Ми б і собі, і синові допомогли. Пропоную чоловікові продати нашу квартиру і переїхати в цей будинок, в село. Заведемо згодом господарство, город аж 12 соток, садити можна все, що завгодно! Так що голодними ми там точно не будемо.

З нашого села прямий автобус до міста, 30 хвилин чоловікові їхати до його змінної роботи, ну чому б і ні? На пів години більше, ніж він сам зараз пішки ходить!

Але чоловік уперся, і ніяк не погоджується, каже: «Ти що собі таке придумала? Яка село, ми все життя були міські! Які городи, кури і свині, ти ніколи не орала землю, і крім кота, у тебе тварин не було, тим більше худоби, через яку треба вставати о 5 ранку. Краще продамо будинок».

Ну ні! Це єдиний наш вихід, тільки поки цього чоловік не розуміє. Складнощів я не боюся, я давно прийняла рішення, що старість ми проведемо в селі. От тільки від чоловіка я такого не чекала! Далася йому ця квартира.

Та й перед сином не зручно, я вже йому пообіцяла, що поможу з грошима на квартиру. Він надіється на мене. І що тепер робити? Як переконати чоловіка продати нашу квартиру і переїхати в село?