Нещодавно дізналася, що чоловік зі своєю сестрою склалися на поїздку своїй матері на відпочинок за кордоном. А коли я обурилася, чоловік сказав, що це нормально і сума була не велика. Ага, наче я не знаю, яка ціна такого відпочинку! І це тоді, як його мати ніяк нам не допомагає і ніколи цього не робила. Чоловік ті гроші, які подарували мої батьки, витратив на свою матір! Ще й пишається тим, що зміг відправити матір на закордонний курорт

Нещодавно дізналася, що чоловік зі своєю сестрою склалися на поїздку своїй матері на відпочинок за кордоном. Коли я почала обурюватися, він відповів, що це нормально, та й сума невелика. А то я не знаю, скільки коштує такий відпочинок!

Розлютила мене така його поведінка тому, що його мати ніяк нам не допомагає і ніколи цього не робила.

Ніколи не привітала ні чоловіка, ні мене з днем ​​народження. У них в сім’ї це не прийнято. Дітям дарує дешеві іграшки, у той час, як мої тато і мама завжди дають велику суму в конверті. Ще й торт з дорогим вином приносять. Дітям теж купують пристойні подарунки. Цього разу нам обом на день народження вони подарували по п’ятсот доларів. Виходить, що чоловік ці гроші витратив на свою матір! Інша справа, якби вони потрібні були на лікування, а то на такий дорогий відпочинок.

До слова, мої батьки ніколи не були за кордоном. Та й взагалі, на морі були всього кілька разів. А в основному відпустку проводять на дачі. Звикли економити, хоча і заробляють добре. Тому і не доводиться приходити в гості до дітей і онуків з порожніми руками.

Вважаю, що чоловік вчинив неправильно, давши гроші, і ще й приховав це від мене. Але він не бачить в цьому нічого поганого. Навіть пишається тим, що зміг відправити матір на закордонний курорт.

Сказав, що вона ростила їх з сестрою без батька, тому вони зобов’язані дбати про неї. До того ж, і здоров’я у неї слабке.

Значить, мої батьки не заслужили допомоги, тому що ростили мене удвох? А тепер повинні допомагати нашій родині. Мама дізналася, що свекруха полетіла на море, і запитала, де вона взяла гроші на це. Я приховала, щоб її не засмучувати. Сказала, що це її дочка так подбала про неї.

Мама якось швидко завершила розмову. Не дзвонила кілька днів, що на неї зовсім не схоже. Я відразу зрозуміла, що вона образилася. Пізніше вона і сама не витримала і підтвердила мої здогадки. Сказала немов би ненароком, що моя свекруха виховала гарну доньку, не егоїстку. Тому їй нема чого боятися старості.

Я зрозуміла, що це камінчик в мій город. Але промовчала. Вирішила для себе, що я не візьму більше від них ні копійки. Щоб не дорікали. Та й чоловік нехай заробляє сам на свою матір. Може, тоді зрозуміє.