Наречений так перепив на весіллі, що за нього взялася мати нареченої — таку тещу хотів би кожен

Чоловік не розрахував кількість алкоголю на власному весіллі та напився до безтями, але на допомогу прийшла теща.

Оператор не міг пройти повз такої сцени й зняв все на камеру, щоб було що згадати. І головний епізод урочистості тепер — ритуал годування нареченого матір’ю нареченої, інформує Ukr.Media.

Весілля — свято, коли алкоголь ллється рікою, так що цілком можливо перестаратися з випивкою. Але наречений перейшов усякі межі та потрапив в жахливо незручну ситуацію, коли так напився, що не міг самостійно поїсти. На щастя, від голодної смерті його врятувала жаліслива теща.

Відео починається з того, що жінка тримає в руках бутерброд і дає напівсонному зятю відкусити.

 

Він сидить, трохи зігнувшись, опустивши руки по швах, і повільно жує. Тещі знову доводиться прийти на допомогу: у нареченого з рота звисає шматочок ковбаски.

Користувачі залишилися в захваті від цієї сцени та почали жартувати.

“Я зробив багато помилок у своєму житті, але я ніколи не йшов з весілля голодним”.

“Обов’язок кожного чоловіка — напитися на власному весіллі”.

Коментатори були захоплені злагодженими діями та буквально материнськими залицяннями тещі.

“Яка чудова теща. Вона добре впоралася, враховуючи обставини…”.

“Все, що я можу сказати, — вона чудова теща! Навіть те, що вона годує його, страшенно мило. Будь моя мама на її місці, вона б з ним розібралася (без годування)”.

Багато користувачів стикалися зі схожими проблемами на власному весіллі та вирішили поділитися особистим досвідом.

“Мій чоловік так напився, що його вирвало в спальні, він послизнувся і відірвав кілька плиток в душі, з кінцями втратив свою обручку і відключився ще до того, як ми встигли перейти до шлюбної ночі. Якщо чесно, я вважаю, що це було дуже смішно. Закінчили ми на наступний день: зі свічками, пелюстками троянд і вечерею, а через дев’ять місяців у нас народилася дитина, тож ми вирішили, що все сталося так, як і повинно було”.

“Я випадково дуже сильно напилася на нашому весіллі. Я так забігалась, коли зустрічала гостей, а до мене постійно хтось підходив, щоб випити. Я ще мало їла через хвилювання, весь день була на ногах, базікала з усіма. Я давно перестала багато пити (колезькі дні далеко позаду), так що не встежила за кількістю. Я просто насолоджувалася моментом і веселилася. Коротше, мені стало погано. І весь наступний день було жахливо. І мені досі соромно, що я так напилася. Але чоловік весь цей час був поруч. Нещодавно ми відсвяткували нашу четверту річницю, і у нас все чудово”.

Попри те, що ситуація в цілому комічна, багато угледіли тут дуже тривожний дзвіночок і порадили нареченій втекти від такого недбайливого чоловіка.

“Мамин синок. Хапай свою дочку і біжи. Це буде повторюватися регулярно”.

“Це так він проводить найщасливіший день у своєму житті? Напиваючись настільки, що навіть не може самостійно поїсти. Це червоний прапор, що сигналізує про те, що таке станеться неодноразово. На місці нареченої я б розірвала свідоцтво про шлюб”.