Наклейки на фрукти не торгові мітки для вантажників. На них важлива інформація для покупців! Запам’ятовуйте і користуйтеся

Я до сих пір відчуваю шок: малюсінькі яскраві наклейки на фруктах, які активні дітлахи ліплять куди попало і навіть на власні носики, створені не для розваги або краси.

Трійки та четвірки: краще уникати

Якщо на наклейці тільки цифра з чотирьох знаків, то фрукти або овочі росли в найсучасніших умовах. Це добре для освіти студентів, але для фруктів поганенько: пестициди, гербіциди і добрива для них відсипалися щедрою рукою.

П’ятизначні коди з першої вісімкою

Якщо трапляється наклейка з п’ятизначної цифрою, що починається на вісімку, плід вирощений з генномодифікованого насіння. Так-так, та сама ГМО-їжа, яка начебто під забороною до вирощування в нашій країні, про яку стільки сперечаються активісти.

Важливо: найчастіше модифікують кавуни, папаю і банальні банани, це найризикованіші для покупки фрукти.

П’ятизначні коди з першої дев’яткою

Пощастить, якщо вийде знайти такі фрукти, вирощені старомодним способом без хімії в землі, а не в розчинах. Це продукція-органік.

Наклейки без коду

Іноді наклейки ліплять просто так, на них немає ніякого коду, вони потрібні, щоб надати продукції більш офіційний вид. Швидше за все, є серйозна причина не позначати фрукти, і добре ще, якщо справа тільки в несплачені податки.FacebookTwitterEmailShare