На своє 40-річчя я познайомився з Галиною. Виявляється, ми з нею народилися в один день, тільки Галина на 2 роки молодша. Тому і вийшло, що святкували ми в один день в одному ресторані. Вона відразу мені сподобалася, від неї віяло жіночністю. Якби не дві мої перші дружини, я б ніколи не оцінив належно свою третю дружину

В свої 52 роки я прийшов до висновку, що ми не завжди цінуємо належним чином тих людей, які поряд. Я був одружений тричі, у мене п’ятеро дітей від трьох різних дружин.

Вперше я одружився в 20 років з дівчиною з свого села. Я якраз прийшов з армії, Марина зачарувала мене своєю красою – чорні очі, наче гудзики, коса до пояса. Ми відгуляли весілля справжнє, веселе, чи не пів села покликали. Все було добре, поки я не перебрався жити до Марини і її батьків. Пішов у зяті, називається.

Практично відразу нас народилася донечка, я був дуже щасливий. А от дружина – ні. Вона почала звинувачувати мене у тому, що це через мене і моє бажання мати дітей, у неї зіпсувалася фігура. Марина і справді трішки поправилася, але я цього не помічав і ніколи не робив їй зауважень з приводу її зовнішнього вигляду.

Натомість до мене у дружини було безліч претензій. Щоб я не робив, все було не так. Теща теж не мовчала, і в усьому підтримувала доньку. Навіть коли мені Марина зрадила, теща сказала, що я сам винен, бо не приділяв уваги її доньці.

Коли ми розлучилися, нашій донечці було лише три роки. Марина сама наполягла на тому, щоб я йшов від них, бо вона збиралася жити з тим чоловіком.

Я зібрав речі, влаштувався в місто на завод, поселився в гуртожитку. Там я зустрів Ольгу, яка потім стала моєю другою дружиною. З Ольгою у нас народився син. Все б нічого, якби не гроші. Дружина постійно переконувала мене в тому, що я повинен заробляти більше. Я і сам розумів, що вічно жити в кімнаті в гуртожитку ми не зможемо, але придумати нічого не міг.

З Ольгою ми прожили майже 10 років, а потім вона заявила, що їде в Італію на заробітки і покаже мені, як треба заробляти гроші, щоб належно ростити сина. Вона поїхала, хлопець залишився зі мною. Мені було важко справлятися з підлітком, до того ж, більшу частину часу я проводив на роботі.

Син був залишений сам на себе, Ольга щедро обсипала його грішми. Дійшло до того, що син перестав мене слухатися, зв’язався з поганою компанією. Я втратив авторитет в його очах, так як дружина постійно йому говорила, що я невдаха. Так ми прожили ще 5 років. Коли син закінчив 9-й клас, я відправив його до Ольги в Італію. А з Ольгою ми розлучилися, так як повертатися вона не хотіла.

На своє 40-річчя я познайомився з Галиною. Виявляється, ми з нею народилися в один день, тільки Галина на 2 роки молодша. Тому і вийшло, що святкували ми в один день в одному ресторані. Вона відразу мені сподобалася, від неї віяло жіночністю. В свої 38 вона ще була незаміжньою. Я і подумати не міг, що двічі розлучений «невдаха» приверне її увагу.

Галина працювала на керівній посаді в одній фірмі, на роботі вона була начальником, а вдома – лагідною, турботливою жінкою. Ми одружилися, Галина мене надихнула на власну справу – тепер я маю фірму по виробництві меблів, і доволі непогано заробляю.

У нас народилося троє дітей. Я дуже щасливий, Галина саме та жінка, яка мені потрібна. Та ось лише не знаю, чи зумів би я її достойно оцінити, якби у мене не було того негативного досвіду з двома попередніми дружинами.