На днях у чоловіка буде зарплата, але Катерину це зовсім не радує. У цей день його рідна сестра навмисно відправляє своїх 6-тьох дітей, щоб просили у дядька свого гроші. Пилип дістає з кишені пів зарплати, віддає голодним дітям. А Катя, сумно схиливши голову, жодного слова не каже чоловікові. Щиро кохає та розуміє його

У Катерини перший шлюб був дуже невдалим, і після нього вона вже втратила надію, що зустріне колись своє щастя. Хвилювалася, щоб знову не помилитись у такому важливому виборі. Їй було вже 32 роки коли вона познайомилась з Пилипом. Йому було 37 роки, раніше він одруженим не був, та й стосунків серйозних теж не мав. З Катериною Пилип теж довго вагався поки зробив пропозицію, видно було, що він щось ретельно зважує, дуже добре щось обдумує. А все тому, що вже багато років жив він зі своєю рідною сестрою і її великою родиною. Марина, так звали сестру Пилипа була багатодітною матір’ю. У сестри було аж 6 дітей. І зупинятися вони з чоловіком, судячи з усього, не збиралися. вони рахують, що і так живуть непогано.

Спочатку Пилип іноді допомагав їм по господарству, а потім і взагалі жив в родині сестри на положенні безкоштовної робочої сили, і сестрі було так дуже зручно. Бавив племінників, працював у них по дому, допомагав її чоловіку і це при своїй роботі. Всю зарплату віддавав також сестрі. Дуже швидко Марина звикла до такого життя, адже почувала себе комфортно. Зайві руки та хороша дармова копійка дуже виручали жінку.

Коли ж Пилип одружився з Катериною, вони переїхали жити до неї. Але сім’я сестри у спокої чоловіка залишати і не збиралась. Адже після його одруження вони втратили його допомогу та підтримку, як матеріальну, так і по господарству. Приходили до подружжя в дні братової зарплати, з проханнями і претензіями, а потім і зі скандалами. Приводили дітей, щоб Пилип їх бавив у вихідні, купував їм продукти, адже він їх дядько. Постійно просили щоб він купив дітям якісь подарунки.

Але Катерина – це їм не добрий Пилип, вона відразу розставила все по своїх місцях. Ніякі племінники у них жити не будуть, нікому її чоловік віддавати нічого не буде, у нас своя сім’я, у вас – своя.

Що тут почалося. Назріла справжня буря. Сестра Пилипа як з ланцюга зірвалася. Потім пішла іншим шляхом, стала часто запрошувати свого брата до себе в гості, щоб Катя нічого не знала. Він ходив, ясна річ, з грошима і подарунками для дітей. А як піде туди, так без копійки й повертається додому, геть з порожніми кишенями. А якось взагалі повернувся без куртки, так як вона дуже сподобалась старшому племіннику, а грошей немає у сестри, щоб купити синові куртку до школи.

Тоді Катерина зовсім розгнівалася, більше мовчати вона не хотіла. Тоді вона поставила свого чоловіка перед серйозним вибором – або він припиняє це піклування і забезпечення чужої сім’ї, або хай забирається знову у няньки. Пилип таки залишився зі своєю дружиною, але в день зарплати племінників не відігнати. Ось так і живуть. Катя не може сперечатися з дітьми, а тих мати намовляє, щоб ходили до дядька по гроші та подарунки.