Мої подруги одягаються дуже модно, їздять на дорогих автомобілях. Вони насміхаються з мене, що я дуже проста і одягаються бідно. Кажуть, що я даремно за бідняка заміж вийшла. Але вони і гадки не мають, скільки грошей я заробляю та хто мій чоловік. А не розповідаємо ми нікому про своє багатство не просто так

Я ніколи не була в бідній родині і мої батьки досить заможні, але навіть маючи гроші, вони завжди говорили мені бути скромною людиною і ніколи нічим не хизуватися. Грубо кажучи, вчили не показувати свої доходи на люди. Спочатку мені була незрозумілою така поведінка, але потім я усвідомила навіщо це. Адже так я зможу відразу відсіяти тих, хто спілкується зі мною заради грошей. І з такими принципами я живу досі. Мій чоловік також, як і я, добре заробляє і ми ніколи не поводимося так, ніби ми мільйонери.

Проте, мої подруги частенько сміються з мене на тему того, що я вибрала не того чоловіка, тому що він не купує мені речі дорогих брендів. Пов’язано це з тим, що їхні чоловіки завжди намагаються порадувати їх черговою дорогою річчю, яка стоїть як дві зарплати робітника в регіонах. Я не бачу в цьому ніякого сенсу. На їх фоні я взагалі виглядаю як сіра миша незважаючи на те, що заробляю більше їхніх чоловіків.

Суть же полягає в тому, що мені починають набридати такі докори. Я намагалася їм сказати, але вони кажуть, що це не в образу. Просто такі собі у них жарти. Для них це може і так, але мені часом, здається, ніби вони дійсно впевнені в своїй правоті. При цьому у більшості немає освіти. Фактично всі просто сидять на шиї у своїх чоловіків.

І їхні речі про це прямо-таки «говорять». Якщо чесно, то я не бачу нічого феєричного в тому, щоб бути неспроможною особистістю, яка не здатна сама купити собі такі речі. Все це вигляди так, ніби вони намагаються прикрити свою безуспішність дорогими речами, реального ставлення до яких не мають.

І ось приблизно таке відношення воно у всьому. Я могла б почати одягатися подібно до них, почавши сміятися з них, що вони носять речі з попередньої колекції, але я не така. Я не можу уявити себе на такому місці, тому що це просто не відповідає мені. Просто якщо почну так себе вести, то це буде виглядати як якась пародія, хоча всі речі я куплю на власні гроші і це навіть ні скільки не відобразиться по моєму гаманці.

Загалом, не знаю, як я буду викручуватися з цієї ситуації. Дійсно правильним рішенням на даний момент мені здається просто припинити з ними спілкування. Вони навряд чи виправляться, для цих людей гроші і статус на першому місці, а мені тільки нерви собі витрачати, продовжуючи з ними зустрічатися. Та й коло знайомих у мене не обмежується ними. Завжди є чоловік, а також колеги з роботи, які нічим не гірше. Вони прості, але дуже порядні та щирі люди.