Моя бабуся збирає по всіх сусідах часникове лушпиння! Ось для чого вона це використовує!

Натуральні продукти є найкращими ліками для організму!

Саме вони містять всі ті корисні мікроелементи та мінерали, а ще легше засвоюються організмом. Безумовно, ніякі чарівні вітаміни з аптеки не замінять справжні органічні продукти. В гонитві за фармацевтичними новинками ми забули про природні дари, які можуть набагато більше, ніж ми здогадуємося.

Сьогодні ми з вами поговоримо про часник, точніше про часникове лушпиння. Мало кому відомо, що в цій частині овочу також міститься багато корисних речовин, а головний — кверцетин, який омолоджує тканини та захищає від зовнішнього впливу.

Як приймати часникове лушпиння

Водний настій

Огляньте лушпиння, щоб на ньому не було бруду та комах. Використовувати лише блискучі та чисті лусочки. Подрібнити їх в кавомолці, щоб утворився порошок, та зберігати його в скляній місткості.

1 ст. л. порошку потрібно залити 1 скл. окропу та настоювати протягом ночі. Наступного дня можна розпочати курс лікування: потрібно вживати двічі на день, протягом місяця. Потім зробити перерву на 10 днів й повторити курс.

За допомогою цього засобу ви омолодите організм, зміцните імунітет та покращите роботу серця та нирок.

Китайський гомеопатичний засіб

Еліксир молодості, який використовували в Китаї ще 5 тис. років тому. Археологи викопали глиняні таблички, у яких згадувалося часникове лушпиння.

Візьміть 4 жмені лусочок та залийте їх 1 л гарячої води (не окропом!). Настоювати протягом ночі. Вживати цей напій по 4 скл. в день, дотримуючись наступної схеми:

чоловікам з 10-го по 20-е число будь-якого місяця,

жінкам — з 20-го по 30-е число,

перерва між курсами — 1-2 місяці.

Порошок від діареї

Також лусочки чудово покращують травлення та виводять гельмінтів. Для зупинення діареї потрібно прийняти 1 ч. л. сухого порошку та запити водою.

Протипоказання:

вагітність,

грудне вигодовування,

закрепи,

цукровий діабет,

хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту.

Будьте здоровими та обов’язково консультуйтеся з лікарем перед використанням нових методів лікування!Ви знали про користь часникового лушпиння?