Молитва особливої сили, яку потрібно читати саме в день Покрову Пресвятої Богородиці 14 жовтня. Читайте її з вірою і отримаєте відповідь

Молитва до Покрови Пресвятої Богородиці вимовляється в свято святої Покрови, який відзначається православною церквою щороку 14 жовтня.

Молитва на Покрову Пресвятої Богородиці здатна відповісти на такі прохання:

врятувати від небезпеки;

зцілити хворого;

надіслати щадну зиму і не дати вимерзнути озимим;

захистити від лих (природних і громадських);

дати дах над головою тому, хто його не має;

допомогти з матеріальним станом і дати хліб насущний;

допомогти дівчині знайти свого чоловіка;

поліпшити взаємини в сім’ї.

Молитва звучить так, читайте її і отримаєте відповідь:

“О, Пресвята Діво Маріє, прийми молитву цю від мене, негідної слуги Твоєї, і вознеси її до Престолу Бога Твого Сина, нехай милостивий він буде прохання нашим. Прибігаю до Тебе як до Заступниці нашої: почуй нас, що моляться Тобі, покрий нас покровом Твоїм, і випроси у Бога Сина Твого нас всіх благ: подружжю любов та злагоду, дітям послуху, скривдженим терпіння, скорботним благодушності, всім нам дух розуму і благочестя, дух милосердя і лагідності, дух чистоти і правди.

Збережи мене від гордості й самолюбства, дай же мені охоту до працьовитості і благослови труди мої. Як Закон Господа, Бога нашого наказує людям в чесному подружжі жити, то приведи мене, Матір Божа до нього, не для догоджання бажанню моєму, а для виконання призначення Отця нашого Святого, бо Він Сам сказав: недобре чоловікові бути одному і, створивши йому жінку на помічницю, благословив їх рости, множитися і населяти землю. Амінь”