Ми живемо з батьками чоловіка в селі, але раз на тиждень на пару днів їздимо до моїх батьків у місто, там спілкуємося з друзями, ходимо в кіно і в кафе. Потім повертаємося в село і знову починаєтся побут, город і все таке. І все б нічого, якби не життя з батьками. Постійний контроль з їхнього боку, перевірка, як я одягла дитину і за що покарала, куди ми пішли, до яких друзів і скільки випили і так далі… А ще у них, крім нас, багато рідні і онуків збираються, яких треба нагодувати і напоїти, і роблю я це разом зі свекрухою. А воно мені треба? Ми кожен місяць даємо на харчування гроші, а їдять всі з цих грошей

З чоловіком ми знайомі ось уже як 6 років, у нас є дочка. До знайомства з ним я жила в місті, а він в селі.

Одружившись, ми переїхали до його батьків в село, тут ми і виховуємо дочку і живемо, але раз на тиждень на два дні ми їдемо до моїх батьків в місто на квартіру, де ходимо по кафе з друзями і в кіно.

Потім повертаємося в село і знову починаєтся побут, город і все таке. І все б нічого, якби не життя з батьками. Постійний контроль з їхнього боку, перевірка, як я одягла дитину і за що покарала, куди ми пішли,  до яких друзів і скільки випили і так далі… А ще у них, крім нас, багато рідні і онуків збираються, яких треба нагодувати і напоїти, і роблю я це разом зі свекрухою. А воно мені треба?

Не в докір їм, але ми кожен місяць даємо на харчування гроші, а їдять всі з цих грошей.

Ми купили ділянку 2 роки тому, але будуватися поки не виходить, та й чоловікові походу подобається жити разом з батьками. Я його дуже люблю, але і дуже хочу жити окремо, навіть зі своїми батьками я жити не хотіла б, а він, мені здається, хоче з ними жити і знаходить купу причин, щоб не купувати квартиру або не будуватися.

Я навіть намагалася його вмовити переїхати в інше місто і шукати там роботу, але він не погоджується.

Не знаю, як мені переконати і вмовити чоловіка з’їхати від батьків і жити самим…