– Мене звати Юля, а це моя дочка Христинка. Я дружина Сергія. Ви його знаєте, правда ж? – спитала вона, дивлячись на мене вгору-вниз. У Сергія була дружина?! Я не могла перевести дух. – Будь ласка, залиште його. Я знаю, що він привабливий. Я також знаю, що він любить фліртувати. Коли я вийшла за нього заміж, я це усвідомлювала, – сказала Юля. – Я вам гарантую, що він не залишить мене. Він надто любить Христинку. Ви не перші, через кого він тимчасово втратив голову. І, мабуть, не останні

Я безмежно довіряла своєму чоловікові. Тож коли він сказав мені, що йде, я спочатку подумала, що це жарт.
– Анна, я не жартую. Ти навіть не знаєш, як мені шкода, але я не можу. Я зустрічаюся з іншою жінкою. Даша працює в нашому банку. Вона чекає дитину. – Дмитро задумливо дивився у вікно.

– Подивись на мене. Чуєш, дивись, – закричала я. – Скажи мені, дивлячись прямо в очі, що у тебе є коханка, якій ти зробив дитину. Як ти міг це зробити?

– Я не можу нічого з собою вдіяти. Я закохався. Ти завжди була зайнята, просто працювала і працювала. Даша могла у будь-який момент звільнитися з роботи і бути зі мною. Вона мріє про теплий дім, діти – ніби нічого не сталося, Дмитро підвівся зі свого крісла, підійшов до гардеробу і дістав валізу.

– Сьогодні я візьму лише найнеобхідніші речі. Решту заберу завтра. Давай зустрінемось наступного тижня, щоб домовитись про розлучення. Я від тебе нічого не хочу, візьми квартиру, автівку…

Він говорив усе це без емоцій, без жодного збентеження щодо всієї ситуації. І він пішов. Просто так, – він зачинив за собою двері.

Я все ще думала, де я помилилася ? Зрештою, ми одружилися по великої любові. Ми були справді щасливими майже 5 років нашого шлюбу. Якби я вирішила народити дитину, замість того, щоб відкрити бухгалтерію, чи втримала б я Дмитра при собі?

– Людоньки, жіночко, що ви робите?! Я почула крики ззаду.

Я хотіла озирнутися назад, але не встигла. На мене прямо наїхала автівка. Хоча наше зіткнення не було сильним, я відчула пронизливий біль у нозі. Потім я втратила свідомість.

– Жіночко, чуєте, жіночко. Ви мене чуєте? Чоловічий голос десь віднайшов мене.

Я розплющила очі. Мене тримав на руках велетенський чоловік.

– Я жива? Де я? – перелякано спитала я.

– Ви живі, живі. На щастя, я не рухався надто швидко, коли ви раптом наступили на червоне світло світлофору, – сказав він менш приємним тоном. – Що з вами? Вас щось болить?

Лише тепер я зрозуміла, що не можу рухати ногою.

– Ну, вона повинна бути зламана, – сказав чоловік. – Я відвезу вас до лікарні. Марно витрачати час на очікування швидкої допомоги.

Перш ніж я змогла зреагувати, він підняв мене і відніс до автомобіля.

У лікарні лікар заявив, що права нога зламана, а ліва нога сильно пошкоджена. У мене також були численні синці.

– Вам краще покинути такого чоловіка, – сказав мені тихо лікар.

– Лікарю, Іване Петровичу… – я кинула погляд на бейджик, прикріплений до його халата. – Це зробив мені не чоловік. Так, він був поганий, бо залишив мене заради своєї вагітної коханої, але ніколи не зробив би мені нічого поганого.

Я розказала всю історію, що трапилась зі мною. В той час в палату зайшов кремезний чоловік, який і привіз мене в лікарню.

– Вибачте, – зніяковів лікар. – лікування, ймовірно, займе місяць, може, трохи довше. Але ви можете знаходитись дома. Просто дотримуйтесь моїх рекомендацій. Знову вибачте, до зустрічі…

– Що я зараз з вами робитиму? Ви ж самі додому не поїдете. І з того, що я випадково почув, ви також не можете розраховувати на свого чоловіка. Я завезу вас додому. Мене звати Сергій.

Я не могла його слухати. Я почала плакати. Сергій обійняв мене.

– Нічого страшного, будь ласка, не плачте. Все буде добре, тепло сказав він.

Я навіть не знаю коли, але людина, яка збила мене, стала мені надзвичайно близькою. У той день, коли він привіз мене з лікарні, він зайшов на каву. Наступного дня, зовсім неочікувано, він приніс мені продукти на сніданок. Кожного дня він провідував мене дома.

Ірина, мій партнер з компанії, швидко помітила, що щось мало статися в моєму житті.

– Ти нічого не говориш про Дмитра. Що трапилося? Вона запитала, коли прийшла до мене в гості.

– Все це нагадує романтичний комедійний сценарій. Я потрапила прямо під колеса Сергія, він везе мене до лікарні, потім відвідує і цілує дедалі частіше… – сказала я на одному диханні.

– Цілує?! – перебила мене Ірина. – Неочікувано.

Я не скажу, що в той момент у моїй голові було кохання. Але щось я відчувала. Сергій мені про себе нічого не розказував, а я нічого й не питала. Все, що я знала, було те, що він продає автомобілі і має власний гараж. Мені подобалась його присутність, це для мене було найголовніше на даний момент.

Наступного дня, коли хтось задзвонив у двері, я була впевнена, що Сергій мене знову здивує. Я відкрила двері. Переді мною стояла дивна молода жінка. Вона тримала маленьку дівчинку за руку.

– Добрий ранок. Мене звати Юля, а це моя дочка Христинка. Я дружина Сергія. Ви його знаєте, правда ж? – спитала вона, дивлячись на мене вгору-вниз.

Я оніміла. У Сергія була дружина?! Я не могла перевести дух. Я попросила їх зайти. Вона не хотіла.
– Будь ласка, залиште мого чоловіка. Я знаю, що він привабливий чоловік. Я також знаю, що він любить фліртувати. Коли я вийшла за нього заміж, я це усвідомлювала, – сказала Юля. – Я вам гарантую, що він не залишить мене. Він надто любить Христинку. Ви не перші, через кого він тимчасово втратив голову. І, мабуть, не останні.

Коли того ж дня з’явився Сергій, я сказала йому біля дверей:

– Я більше ніколи не хочу бачити тебе. Повернись до дружини та дочки. У моєму житті для тебе немає місця. Забудь, що ми коли-небудь зустрічались.

Тоді я проплакала половину вечора. Ірина допомагала мені з покупками. Вона також провезла мене до мого ж лікаря на планове обстеження.

– Ще раз вибач за цей дурний жарт, – сказав він, почервонівши.

– О, Іван Петрович, – усміхнулася я. – Я вже все забула. І просто з цікавості я мушу щось спитати у вас. Тому що у мене таке відчуття, що всі одружені хлопці кокетливі. Ви також одружені?

Він відчував явно розгубленість.

– Ні, досі мені не вдалося зустріти потрібну жінку. Я ні на автівці, ні на велосипеді не натрапив на жодну з них – він знову пожартував.

А потім, коли він знімав мій гіпс, він в один момент зробив паузу і запитав:

– Якщо я зроблю це швидко і безболісно, ​​ви мені щось пообіцяєте?

Я була здивована.

– Гаразд, але лише якщо це буде щось добре, – я посміхнулася, побачивши, як він знову почервонів.

Він якусь мить про щось задумався, ніби боявся запитати.

– Хочете випити кави зі мною? – нарешті насмілився.

– Якщо ви вільні, як я, чому б і ні.

Іван поглянув на мене з такою ніжністю, що з того часу ми більше не розлучалися.

Ось вона, моя справжня любов…