Мати була шокована, коли побачила, як її собака кусає дочку, але вона помітила щось ще.

Ця історія є великим доказом того, що собаки готові пожертвувати своїм життям заради любові.

Собаки – наші кращі друзі, і більшість з них прекрасні, і вони нікому не заподіють шкоди. На жаль, є деякі собаки, які час від часу можуть вести себе агресивно по відношенню до людей або інших собак, інформує Ukr.Media.

І, коли велика собака це робить, це може бути дійсно страшно. Іноді люди, які володіють цим типом великих і агресивних собак, повинні вирішити, чи безпечно це для їх дітей. Отже, жінка на ім’я Кетрін Свілчіч подумала про це, коли собака, яку вони взяли з притулку, вела себе агресивно.

Ще в 2007 році, в жовтні, Кетрін відпочивала на задньому дворі. Шарлотта, дочка Кетрін, якій було сімнадцять місяців, грала одна. Собака була прийнята за чотири дні до цього.

На жаль, у собаки було жахливе життя, перш ніж її взяли з притулку. Її колишній власник погано годував, і він бив її.

Мати, Кетрін сказала, що їх собака агресивно поводиться з дочкою. Він навіть схопив її за підгузник і кинув в метрі. Погляд був повністю вражений Кетрін.

Однак, коли вона подивилася вниз, вона побачила отруйну змію. Собака видала гучний шум і була вкушена змією. Тоді, мати зрозуміла, що насправді Хан врятував її дочку від самої отруйної змії в світі, ризикуючи власним життям.

Доброю новиною є те, що Кетрін вдалося вчасно відвезти Хана до ветеринара. Відважна собака отримала протиотруту, і вижила. Якби Хана небуло там, Шарлотта була б мертва. Отже, Хан – герой, який врятував життя Шарлотти.

Ми всі знаємо, що собаки дуже лояльні, але ця історія є великим доказом того, що собаки готові пожертвувати своїм життям заради любові, яку вони відчувають до нас.