Мандарини – якщо можете – треба їсти кожен день. Відомий лікар розповів чому..

Мандарин — це різновид мандарина, названий за місцем походження в Танжері, Марокко. Хоча сьогодні на ринку є багато різновидів мандаринів, всі вони вважаються гібридами мандарина.

Мандарини є популярними цитрусовими, частково через їх сильний, солодкий смак. Вони мають репутацію, як правило, солодші за апельсини. Це робить їх смачним, корисним варіантом десерту.

ПЕРЕДАЄ webmd

Користь для здоров’я

Як і всі цитрусові, мандарини містять велику кількість вітаміну С. Вони також містять помірну кількість вітаміну А , 100 грам мандарина забезпечують вам приблизно 14% щоденного рекомендованого споживання вітаміну А.

Також повідомляється про користь для здоров’я від вживання мандаринових кірок. Шкірка містить суперфлавоноїд, або антиоксидант, який називається тангеретин. Дослідження показали, що суперфлавоноїди є ефективним способом зниження рівня холестерину .

Деякі інші переваги мандарина для здоров’я включають:

Здоров’я шкіри

Здоровий рівень вітаміну С у вашому організмі пов’язаний із здоровою шкірою. Було показано, що вітамін С відіграє важливу роль у тому, як ваше тіло виробляє колаген. Колаген — це те, що робить нашу шкіру молодою. Також було показано, що вітамін С може запобігати та лікувати пошкодження шкіри, спричинені впливом сонця.

Здоров’я очей

Ще однією перевагою високого вмісту вітаміну С в мандаринах є його підтримка здоров’я очей, затримуючи початок катаракти та вікової макулярної дегенерації. Є докази того, що вітамін С та інші поживні антиоксиданти можуть допомогти зберегти ваші очі здоровими довше.

Здоров’я серця

П’ятирічні дослідження за участю понад 500 000 дорослих показали, що вживання принаймні півсклянки свіжих фруктів раз на день може значно знизити ризик серцево-судинних захворювань. Учасники, які щодня їли фрукти, мали приблизно на 33% менше шансів померти від серцевого нападу або інсульту. Мандарини – чудовий варіант для щоденного споживання фруктів.