Махрові рушники я перу способом свекрухи, якого вона мене навчила багато років назад

Прийшла я якось в гості до сина і невістки, і коли мила руки у ванні помітила, що у них досить жорсткі махрові рушники. І тут я згадала, що давно вже перу махрові рушники окремо за порадою своєї свекрухи.

Справа в тому, що на початку нашого сімейного життя ми з чоловіком жили у його батьків, де я і пройшла всю школу ведення домашнього господарства. Жили ми тоді великою родиною і прати доводилося часто і багато.

Свекруха білизну ділила на білу і кольорову, а махрові рушники завжди прала окремо від усього. Адже тоді не було великого вибору порошку і доводилося придумувати якийсь вихід.

Виявилося, що моя свекруха під час прання рушників крім порошку додає ще й сіль. Це потрібно для того, щоб рушники були більш м’які, пухнасті і зберегли свій первісний вигляд.

І ось згадавши все це, я вирішила розповісти цей секрет своїй невістці, яка була здивована почувши його. Головне, що сіль – це дешевий засіб, який зробить рушники дуже приємними на дотик, і не потрібно застосовувати дорогі ополіскувачі.

Я і сьогодні перу махрові рушники окремо від всього і разом з порошком в барабан додаю одну столову ложку кухонної солі. Цей простий секрет показує приголомшливий результат, рушники стають м’які і пухнасті!

джерело