Люті дощі з градом: в Україні оголошено штормове попередження – перший рівень небезпеки

Синоптики розповіли про погоду на четвер

Літо в самому розпалі, однак, українці поки що не можуть вдосталь насолодитися сонячною і сухою погодою. Так, на офіційній сторінці Укргідрометцентру у соціальній мережі синоптики попередили громадян про погіршення погодних умов. Фахівці розповіли, що буде сьогодні, 17 червня, по всій країні.

У четвер, згідно з прогнозом експертів, в Україні буде хмарна погода з дощами та грозами. При цьому температура повітря залишиться досить високою. На ніч синоптики прогнозували від 13 до 18 градусів тепла, у західних регіонах – від 9 до 14 градусів тепла. Вже вдень 17 червня очікується від 23 до 28 градусів тепла, у південних областях – від 20 до 25 градусів вище нуля.

Крім того, в більшості районів центральної частини будуть невеликі дощі. Найбільше опадів – у південних та східних областях. Сильні зливи очікуються в Херсонській, Запорізькій, Донецькій областях. Місцями це торкнеться центральних і південних регіонів. Більш того, дощі будуть супроводжуватися грозами, а часом – і випаданням граду. Вітер буде сильним, зі швидкістю від 15 до 20 метрів в секунду. З цієї причини фахівці оголосили перший (“жовтий”) рівень небезпеки.

Що стосується столиці, то в Києві четвер буде сухим. Вітер, згідно з інформацією синоптиків, очікується північно-східний, зі швидкістю від 8 до 12 метрів в секунду. Вночі прогнозували від 16 до 18 градусів тепла, проте вдень стовпчики термометрів піднімуться до 26-28 градусів вище нуля.

Так що сьогодні українцям краще не виходити на вулицю без парасольки. У будь-якому випадку, якщо є важливі плани, то краще заздалегідь подивитися прогноз погоди.