Людоньки, це вже край! Подивіться, що цей “нелюд” вчинив! Зробимо його відомим, таких має знати уся країна (ФОТО)…

На Хмельниччині водій автобуса відмовив у проїзді інваліду війни, ветерану АТО Олександру Дарморосу. Про це інформує ye.ua. Інцидент стався 3 травня в автобусі «Старокостянтинів – Кам’янець-Подільський».

«Ми хотіли з дружиною поїхати до батьків у Дунаївці. Вирішили піти на автовокзал №5, що у Хмельницькому. Відразу приїхав автобус, і я запитав у водія, чи є вільні місця. Водій, який зрозумів, що ми пільговики і грошей йому не заплатимо, з криками відмовив нам у проїзді, закрив двері і поїхав.

Сказати, що це образливо – це нічого не сказати. Я віддав за Україну ногу та зір, чому я маю позбавляти себе елементарних пільг, які гарантує мені закон?», – розповів ветеран АТО, важкопоранений український військовий Олександр Дарморос.

Чоловік каже, що скаргу на водія писати не бачить сенсу, адже подібні випадки траплялися з ним неодноразово. При цьому переконаний: питання перевезення пільгових категорій населення потрібно порушувати на рівні держави.

Якщо ветеран АТО таки напише скаргу на водія, і неправомірні дії останнього доведуть, то маршрутчику загрожує штраф у 170 гривень.