«Лікарі сказалu, що прuйшов час відпустuти її..” Батькuи вже nочали готуватися до nохорону..Але Вона раптово прокuнулася і сказала..

Вперше діагноз «лейкемія» їй поставили в 2011 році. Маленькій Еббі Фурко тоді було 4 роки, її шанси на одужаннялікарі оцінили не більше ніж в 20%.

Наступні кілька років сім’я провела в лікарнях. У Еббі виявився рідкісний типраку: філадельфійський хромосомний позитивний гострий лімфобластний лейкоз. Він не реагує на звичайнухіміотерапію, тому Еббі довелося везти в Чикаго для спеціального дослідження. Пише

Через два роки рак відступив. «Це було просто диво. Еббі повернулася в школу, грала в футбол і вступила в загінскаутів », – згадує мама дівчинки Петті Вірджін-Пілотові. Але хвороба повернулася. Еббі перенесла другупересадку кісткового мозку, але це не допомогло. У дівчинки почалася поширена хвороба «трансплантат протигосподаря»: коли донорський кістковий мозок починає атакувати тіло.

У Еббі відмовили нирки, вона жила на діалізі 24 години на добу. Подальше лікування завдало б їй більшестраждань, ніж користі. «Лікарі сказали, що прийшов час відпустити її. І ми почали готувати інших наших дочок до неминучого », – розповідає Петті.

Дівчинку привезли додому, для прощальної ночі в колі сім’ї та друзів. А вранці вона раптово прокинулася – і їїздоров’я почало стрімко поліпшуватися. «Доктора поняття не мають, що сталося. Один з них сказав, що за 25 роківпрактики жодного разу не бачив нічого подібного », – говорить Петті.

Коли один з експертів сказав, що з медичної точки зору її вже не повиннобути з нами, Еббі насупилася і сказала: «Дякую за вашу думку. Побачимося через пару місяців або років ».