Квіточок вона насадила! Ну яка з них користь? Коли син одружився, ми з чоловіком купили будинок по сусідству і подарували його молодим. Я думала, що невістка займеться вирощуванням овочів і наробить багато грядок на ділянці. А що я побачила? Клумби! Молоді вирішили відокремитися від нас парканом. І тут у мене засіла образа. Якось син зайшов в наш підвал, щоб взяти баночку солоних огірків

Коли син одружився, ми з чоловіком купили будинок по сусідству і подарували його молодим. Вони зраділи, що у них тепер буде своє житло. А нам добре, що вони поруч.

Я думала, що невістка займеться вирощуванням овочів і наробить багато грядок на ділянці. Але вона зробила клумби і посадила багато квітів в городі. До того ж, вона була зовсім не привчена до хазяйських справ.

Молоді вирішили відокремитися від нас парканом. І тут у мене засіла образа. Невістка сказала, що перед кожним приходом в їхній будинок потрібно попереджати заздалегідь.

Чоловік завжди мене заспокоював, що не потрібно ображатися. Адже діти щасливі і люблять один одного. Але я не могла вгамуватися. Адже скільки землі гуляє, а можна було б мати свої овочі та фрукти!

Оскільки ми жили по сусідству, я часто бачила, як мама Наташі тижнями гостювала в будинку сина. А ми з чоловіком не могли без попередження зайти до них. По суті, в свій будинок! Образа все більше накопичувалася. Навіть підтримка чоловіка на мене вже не діяла.

Якось син в черговий раз зайшов в наш підвал, щоб взяти баночку солоних огірків. Він уже зібрався йти, як я його зупинила. Сказала, що виберу найкращу банку огірочків і принесу сама. Син тільки знизав плечима і пішов.

Я вже придумала план помсти. Пішла в квітковий магазин і купила різноманітних квітів. Через пару годин в мене була ціла банка законсервованих квіточок. Але віднести “частування” не дав чоловік. Він мене відразу присоромив, і мені стало соромно.

Чоловік відчитав мене, як дитину. Сказав, що це їхній дім, і їм вирішувати, що робити в будинку і на городі.

Напевно, якби я в той день віднесла банку з квітами всередині, син б перестав зі мною спілкуватися.

В результаті я передала невістці не тільки солоні огірки, а й іншу консервацію. Син запросив нас з чоловіком на вечерю. Там і повідомив, що невістка чекає дитину.

Тепер я розумію, що та образа на невістку була великою дурістю. Адже головне, щоб діти і внуки були поруч.

Адже щастя не в огірках та помідорах. Я і сама можу впоратися на дві сім’ї!