Коли надія тільки на Бога: молитви, які допоможуть пережити найскладніші часи

Не секрет, що в житті, на жаль, бувають такі ситуації, які можуть змусити нас відчувати себе зломленими і повністю виснаженими.

Однак є і хороше в цьому світі — молитва. Ці рядки допоможуть знайти в собі натхнення, і наштовхнуть вас на вихід навіть у найважчі хвилини. Зосередьтеся на Христі та Иого обіцянках.

Молитва Богу Помічнику Моєму

Боже, мій помічник, я визнаю свою неспроможність перед обличчям моїх обставин. Прийди з великою силою і спаси мене! Послухай мою молитву, Боже, зверни увагу на моє прохання. З вашою допомогою я не тільки переживу це, але і досягну успіху в цьому! Нехай всі ці сили, які виступили проти мене, будуть відвернуті від мене. Я прославлю твоє ім’я, Господи, за те, що ти виконаєш свої обіцянки. Амінь.

Допоможіть мені молитвою

Небесний Батько, моє серце стривожене. Я кличу до тебе про допомогу. Допоможіть мені подолати ці труднощі, тому що ви розумієте мою боротьбу. Нехай Твоя могутня рука все влаштує для мене, Господь. Ти джерело моєї сили, я не впораюся поодинці. Нехай Твої янголи спостерігають за мною на кожному етапі шляху. Мої вороги чекають, коли я впаду, але з тобою я знаю, що витримаю. Я вірю в тебе. Амінь.

Ти моя сила молитва

Батько, ти віддав Свого Єдиного Сина померти на хресті, щоб я міг врятуватися. Ви обіцяли бути зі мною за будь-яких обставин. Що ще Ти для мене не зробиш? Мої моменти випробувань ніщо перед вами, тому що я вже подолав їх вірою. Ти моя сила. Ти вірний батько. Моє серце радіє твоїй любові. Амінь.