Катаю качалку або палицю ногою до нагріву стопи. І ось що буде з вашим тілом

Кожна людина – індивідуальність. Це стосується не тільки психічних особливостей, але і фізичного стану. Тому скинути вагу за допомогою відомих методик часом буває дуже важко, функції-то по-різному виконуються.

З усіх методів, які випробувала з метою схуднення, одним з найбільш ефективних виявився китайський масаж качалкою.

Ефект від процесу

Дерев’яна скалка кладеться на підлогу, після цього на неї потрібно поставити стопи і з максимальним натисканням катати нею по підлозі. Зручно виконувати в сидячому положенні, так як можна тренувати одночасно дві ноги. Стоячи робити важче, адже стопи можуть перевантажуватися і так можна серйозно травмувати кістки.

Сидячи займатися можна від 15 до 30 хвилин, в залежності від рівня комфортності. Спочатку від незвички ноги можуть боліти, адже п’яти досить чутливі, але з часом, коли організм звикне, можна збільшити кількість повторень і виконувати катання вранці і ввечері.

Завдяки розігрівання стоп відчувається прилив сил і самопочуття поліпшується. За допомогою цього методу тримаю своє тіло в формі вже кілька років і вважаю це дієвим способом, щоб схуднути. Найкраще він працює, якщо поєднувати його з дієтою.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.