Ідеальний дім! Розчин, який відмиє все до блиску!

Господиня приділяє багато часу, щоб підтримувати житло в чистоті та порядку. Саме по вигляді квартири можна судити про хазяйновитість жінки. Жінки витрачають багато часу, щоб чистити, відмивати, терти, скребти. Саме така клопітка праця створює домашній затишок. Від цього залежить атмосфера в будинку.

Рецепт розчину, який ми для вас підготували, володіє трьома основними властивостями:

Знищення шкідливих бактерій, патогенних мікроорганізмів, які розвиваються з великою швидкістю і здатні нашкодити здоров’ю людини.

Відмиває найгірший бруд.

Продовжує термін служби речей.

Зазвичай в арсеналі у жінки безліч розчинів, засобів для миття. Але всі вони містять небезпечні компоненти, які не лише псують стан шкіри ручок, а завдають неймовірної шкоди дихальним шляхам, отруюючи їх своїм хімічним складом.

Насправді, існує засіб, який виконує безліч функцій. Він може відмити побутову техніку, очистити меблі й полки, очистити плиту, змусить блищати посуд, оновить підвіконня, освіжить підлоги.

Інгредієнти:

Вода тепла — півтора літра;
Лимонна кислота — одна столова ложка;
Оцтова есенція — дві столові ложки;
Харчова сода — дві столові ложки.

Приготування:

Змішайте всі інгредієнти та перелийте засіб в місткість з дозатором.

Застосування:

Меблі, полиці, техніка миються м’якою ганчіркою, змоченою в приготованому складі, посуд обполіскують засобом.

Це дуже бюджетний засіб, який не менш ефективний від усієї хімії, що продається на прилавках магазинів. Спробуйте приготувати й він до блиску очистить всю квартиру.