І ось настав день весілля. Леся була в шикарній сукні, яку купив їй Віктор. Він і за ресторан заплатив. Наречений зі свідком і друзями прибув на викуп нареченої. Почалися безглузді конкурси, і ось, як завдання від тамади, треба було наповнити таз грошима і дорогими подарунками. Наречений не витримав і кинув Лесю в день їхнього весілля

Це весілля я ніколи не забуду. Леся, моя давня подруга, зателефонувала мені і попросила бути дружкою на її весіллі. Я погодилася, хоча не зовсім зрозуміла, навіщо їй це.

Леся і Віктор знайомі вісім років, шість з яких жили разом. І ось вони вирішили одружитися, казки захотілося, з лімузином і білою сукнею. І друзі, і родичі були злегка здивовані, але Леся наполягла – весілля має бути!

І ось настав день весілля. Леся була в шикарній сукні, яку купив їй Віктор. Він і за ресторан заплатив. Наречений зі свідком і друзями прибув на викуп нареченої. Почалися безглузді конкурси, і ось, як завдання від тамади, треба було наповнити таз грошима і дорогими подарунками. Спочатку в таз став наречений (здавалося б, що може бути дорожче для нареченої).

– «Мало» – почулося з боку майбутньої дружини.

Свідок поклав в таз гроші. А після чергового «мало», зняв з себе годинник (чого не зробиш для друга).

– «Ма-ало …» Не переставала говорити наречена. Для чого їй треба було віджимати у власного чоловіка все, що можна і чому вона в принципі брала участь у викупі, я так і не зрозуміла. За гаманцями потягнулися друзі. Таз поповнювався.

– «Ма-а-ало» – простягнула наречена. Віктор зітхнув, було видно, що йому це дійство не подобається… Хтось ще підкинув грошенят.

Її чергове «Ма-а-ало» стало останньою краплею. Віктор подивився на тазик, потім узяв його в руки, забрав свідка з друзями, сіли в лімузин і поїхали. Треба було бачити вираз обличчя Лесі. Спочатку вона думала, що Віктор пожартував і зараз повернеться. Але, наречений не повернувся ні в той день, ні в інший.

Спочатку вони їздили по місту, потім поїхали на оглядову площадку. Палка ковбаси, випивка, лімузин і друзі. Іноді так мало треба для щастя.

А наречена з тридцятьма гостями вирушила в ресторан. Адже те, що замовлено, має бути з’їдено. Ось вона і їла. Не викидати ж. Але надія ще жевріла, Леся сподівалася, що ось-ось двері ресторану відкриються і зайде Віктор, який благатиме пробачення.

Але відтоді вони більше не спілкувалися. Невдовзі Віктор ще раз одружився. А Леся так і залишилася одна.