Хлопець, якого я ніколи не бачила, попросився в друзі і відправив мені повідомлення в інстаграм. На фотографіях була дочка мого чоловіка. Але її ім’я в профілі було іншим. Виявилося, що це її колишній хлопець, і він хотів, щоб я знала, що це та жінка, з якою мій чоловік зовсім не фантики передивляється вечорами

Близько року тому мій чоловік з тривожним поглядом посадив мене і сказав, що у нього є дочка, і що вона хоче зустрітися з ним. За його словами, в університеті він зустрічався з дівчиною, яка приховала від нього факт появи дитини, виїхавши в своє рідне місто до батьків. Дівчина народила дочку і тримала все в секреті від нього. Зараз цій дочці 22 роки.

Оскільки я не можу мати дітей, я була дуже рада і схвалювала їх зустрічі. Я думала, що ми будемо милою маленькою сім’єю, хоча вона і живе в іншому місті. Перед зустріччю з нею він нервував, але, коли вони познайомилися особисто, вони відразу налагодили добрі стосунки.

Я зізнаюся, що перед її першим візитом я хотів покопатися в її інстаграмі, вконтакті і т. д. Але він сказав мені, що у неї немає профілів в соцмережах. У якийсь момент я запитала, чи хоче він зробити тест на батьківство. Він сказав, що на все свій час, але, грунтуючись на деталях, якими вона поділилася з ним, він був на 90% впевнений, що вона його біологічна дочка. Він показав мені кілька фотографій, і вони дійсно були дуже схожі.

Одного разу ми втрьох зустрілися у нас вдома і мило поспілкувалися. Вона була трохи навіженою, але чарівною дівчиною. Далі, протягом 8 місяців вони часто зустрічалися без мене. І ось тиждень тому, хлопець, якого я ніколи не бачила, попросився в друзі і відправив мені повідомлення в інстаграм. На фотографіях була дочка мого чоловіка. Але її ім’я в профілі було іншим. Виявилося, що це її колишній хлопець, і він хотів, щоб я знала, що це та жінка, з якою мій чоловік зовсім не фантики передивляється вечорами.

Я негайно видалила його з друзів і припустила, що він, мабуть, неправильно зрозумів її стосунки з ним. Хіба мало ревнивих чоловіків на світі. Та й багато заходять в соцмережі під фейковими іменами. Але, дивлячись на її профіль, я стала помічати інші невідповідності. Наприклад, місто, в якому вона живе. І ці розбіжності з’їдали мене зсередини протягом декількох днів перед тим, як я запитала чоловіка.

Він відразу почав плакати. І, врешті-решт, зізнався, що вона не його дочка. Мені було погано. Він сказав, що придумав історію про дочку, тому що був в паніці і це було імпульсивне рішення. Твердив, що любить мене, але не в романтичному плані, не як жінку. Що він одружився зі мною через страх, що ніколи не зможе знайти когось кращого.

Продовжував говорити, що я дивовижна людина. Він думав піти від мене задовго до того, як зустрів її, але завжди боявся, що я можу щось собі заподіяти. Для довідки, я не настільки божевільна. В той же день я пішла з дому і повернулася тільки за своїми речами. Вісім років мого життя витрачені даремно.

Але найгірше для мене – відчуття приниженості. Коли я згадую, що він привів свою коханку в наш будинок, а я з нею мило спілкувалася, думаючи, що вона його дочка. Та ще й розчулювалася їх теплим відносинам! А вони весь час сиділи разом і просто сміялися над моєю довірливістю!

Фото ілюстративне з вільних джерел