Дівчина прийшла в салон з «гніздом» на голові — стилісти два дні працювали над її перевтіленням

Кейлі Олссон — стиліст з Ватерлоо, штат Айова вирішила поділитися зі своїми підписниками у Facebook історією однієї дівчинки-підлітка, яка страждала від депресії. Пост вразив багатьох.

Кейлі вже давно працює в індустрії краси, проте такий випадок трапився з нею вперше. Свій пост вона створила для того, аби нагадати людям, що депресія може прийти до людини будь-якого віку. До речі, цей допис зібрав 200 тисяч лайків, 77 тисяч репостів і понад 10 тисяч коментарів.

Коли дівчинка прийшла у салон, вона вирішила поділитися з майстрами своєю проблемою. Виявилося, що дівчинці зовсім не подобалася її зовнішність. Вона не любила себе й вважала справжньою нікчемою. Згодом, в неї просто опустили руки й вона навіть перестала намагатися привести себе до ладу. Депресія не давала їй піднятися з ліжка. Її волосся почало дуже сильно плутатися й з часом перетворилося на справжнє «гніздо». Дівчинка вставала з ліжка лише для того, аби сходити у туалет. До салону вона прийшла, тому що хотіла збрити своє волосся, оскільки за декілька днів у школі мала відбутися фотосесія для випускного альбому.

Кейлі вислухала клієнтку, проте виконувати її побажання відмовилася. Вона вирішила залучити до цієї справи свою колегу — Мераю Венгер та кардинально змінити зовнішність дівчинки. На це їм довелося витратити понад 13 годин.

На перевтілення жінки витратили цілих 2 дні. Спеціалістам довелося витратити майже 8 годин, аби розплутати волосся клієнтки хоча б до плечей.

Наступного дня, вони вирішили зістригти решту та зробити дівчинці шикарну укладку. Коли вона побачила свій новий образ, то сказала:

Сьогодні завдяки вам на шкільних фото я буду посміхатися.

Це чи не найкращий комплімент майстрам, які вклали душу та власний час у цю справу! Звичайно, Кейлі могла просто поголити голову дівчинки, але вона вирішила повернути її віру у красу та хоча б трішки зробити її життя яскравішим.

Вам подобається результат?