Десь пару місяців тому я шукав документи і знайшов заначку своєї дружини. Там було багато грошей. Я вирішив нічого їй не говорити, я якось попросив у неї гроші на ремонт машини. Дружина сказала, що у нас зараз немає ні копійки, прийдеться чекати. А через тиждень

Від дня нашого весілля з моєю дружиною Ольгою, минуло вже більше п’яти років. За цей час були і суперечки, і розходилися ми, а потім знову сходилися до купки. Але всі ці сімейні негаразди ми подолали разом. Зараз ми живемо душа в душу, підтримуємо і допомагаємо одне одному, ділимося своїми хвилюваннями, проблемами та негараздами. Обов’язки у кожного свої: я заробляю гроші, дружина підтримує затишок в домі, готує смачно, пере і завідує нашим сімейним бюджетом. У нас немає секретів між собою, принаймні я раніше так лише думав.

А десь пару місяців тому я якось шукав документи на нашу квартиру, але, зовсім несподівано для себе, знайшов заначку своєї дружини. Перша думка: чому я нічого не знаю про це? Скільки там було грошей, я перераховувати вже не став, але сума там явно дуже велика була. Загалом, я вирішив вивідати у коханої про цю дивну для мене знахідку.

Через пару днів попросив грошей у своєї дружини, нібито на ремонт нашої машини. Але дружина спокійно так мені відповіла, що на цей місяць весь бюджет розписаний і зайвих грошей у нас, як виявилося, немає, доведеться почекати трохи з ремонтом машини до наступної зарплати. Тепер я був в подиві і думав, для чого дружині стільки грошей і чому вона це приховує від мене, а найголовніше, де вона їх взяла?

Через тиждень у нас на роботі був корпоратив, ми всі складалися на нього і я попросив грошей у дружини. Кохана мені відповіла, що дасть грошей, але доведеться скоротити наш сімейний бюджет в чомусь іншому.

Як тільки я не намагався вивідати правду в дружини, але все було марно. Тоді я вирішив запитати в жарт, чи немає у неї заначок яких, чи не відкладала вона щось там на чорний день, адже у дружина мого друга часто ховає гроші на чорний день. А вже після цього Ольга дуже сильно образилася або зробила вигляд, що сердиться. Вона відповіла, мовляв, як взагалі я міг таке подумати про неї. Адже вона нічого від мене не приховує та й ніколи не приховувала, і завжди розповідає мені все в першу чергу.

Я був вражений від таких слів, а як же ті гроші, які я бачив у неї. Дружина явно перегравала і навіть пару днів не спілкувалася зі мною. Щоб дружина трохи пом’якшала до мене я купив їй коробку цукерок і запитав, чому вона так сильно образилася через жарти. Дружина сказала, що моя недовіра її дуже сильно ображає, і вона більше не хоче чути подібного від мене.

Пройшов вже місяць, але Ольга так і нічого мені не розповіла про свою схованку. Вона нічого дорогого не купує ні собі, ні мені, тільки все відкладає. Я завжди готовий допомогти їй з грошима, я навіть на другу роботу піду, аби виконати мрію дружини. На даний момент просто голова обертом йде від того, що я поняття не маю, навіщо дружині так багато грошей і чому вона приховує їх від мене. Останнім часом досить часто крутяться в голові різні думки, які мене засмучують. А може вона хоче відвідати іншу країну, придбати щось в будинок або купити собі машину. А найбільше хвилює те, що дружина може почала відкладати гроші, адже хоче зі мною розлучитися, хоча живемо ми добре.

Тепер ходжу і гублюся сам в своїх здогадах, але боюся сказати дружині в обличчя, що я знаю про її таємницю. Раптом ці гроші на подарунок мені і я зіпсую весь сюрприз. Уже три місяці минуло, з того моменту як я виявив гроші сховані дружиною, але до цих пір дружина не зізнається. Я вже у наших родичів розпитував, чи Ольга нічого важливого їм не розповідала, але все даремно, ніхто нічого не знає. Все даремно, я більше не можу ходити і мовчати. Чи варто говорити дружині, що я про все в курсі і попросити пояснень? Або так і чекати дива? Останніми днями я лише про це думаю, навіть не знаю, як правильно вчинити, щоб не зіпсувати наші відносини.