Чому волоські горіхи обов’язково треба їсти щодня

Ось скільки треба їсти горіхів…

Одним із найцінніших і корисних для організму продуктів є волоський горіх. Його називають джерелом вітамінів і макроелементів.

У волоських горіхах досить багато кальцію, калію, магнію, заліза, фосфору та інших корисних мінералів, які необхідні для людського організму, особливо в осінньо-зимовий період, коли потрібно зміцнювати імунітет.

Дієтолог Світлана Фус зазначає, волоські горіхи можна вживати як у сирому вигляді, так і в сушеному. Зерна волоського горіха можна додавати у різні салати, десерти й робити дуже смачні солодощі, які точно не зашкодять.

Фахівець вважає, що більше користі від волоського горіха буде, якщо їсти його свіжим, а не смаженим. Ні для кого не секрет, що після теплової обробки багато продуктів втрачають свої корисні властивості. Так відбувається і з волоським горіхом.

Також дієтолог радить купувати волоські горіхи в шкаралупі. Вся річ у тім, що очищені вони можуть окислюватися і втрачати багато своїх корисних властивостей.

Найкраще їсти горіхи без меду, солі. Знову ж таки, так буде більше користі. Водночас не можна надто вживати багато волоських горіхів, тому що вони дуже калорійні й найкраще з’їдати в день жменю, не більше.

Джерело