Болюче питання: ось як відмити плиту без жорстокої металевої губки і дорогих засобів

иста кухонна плита – наболіле питання майже у всіх господинь. Якщо не чистити відразу після приготування, то позбутися від застарілих забруднень буде дуже складно. Розповідаємо, як швидко і легко повернути чистоту плиті, без дорогих миючих засобів і жорстокої металевої губки.

Метод № 1

Розпилюємо оцет по поверхні плити, зручно це зробити за допомогою пульверизатора, і залишаємо на двадцять хвилин. Потім легко прибираємо все губкою або ганчірочкою. Якщо необхідно впоратися з сильно забрудненою поверхнею присипаємо її спочатку содою, а поверх розпилюємо оцет. Даємо постояти 15-30 хвилин і акуратно видаляємо все вологою губкою.

Метод № 2

Присипаємо все забруднення харчовою содою, рушник змочують у теплій мильній воді і добре вижимаємо. Накриваємо ним плиту і залишаємо на 15 хвилин. Прибираємо забруднення вологою губкою.

Метод № 3
Виявилося, соняшниковою олією легко можна видалити, все що залишається на варильній поверхні після готування. Просочуємо паперовий рушник будь-якою соняшниковою олією і протираємо. А позбавитися від залишків жиру зможе проста волога губка із засобом для миття посуду.

Метод № 4

При постійному помішуванні, влийте в чверть склянки з содою, чверть склянки перекису водню. Загалом, змішуємо соду і перекис 1:1. Отриману кашку рівномірно розподіляємо по брудній плиті і залишаємо на 15 хвилин. Потім протираємо вологою губкою.

Метод № 5
Скроплюємо забруднення лимонним соком і посипаємо їх сіллю. Чекаємо 5-10 хвилин, а потім видаляємо вологою губкою.

Щоб уберегти руки від подразнення, радимо використовувати рукавички. Тепер ваша плита точно буде виблискувати чистотою.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!