Бойкот “ЄС” каналу “1+1: Наталія Мосейчук обізвала нардепів “Європейської солідарності” псами, та стверджує, що їх електорат у лепрозорії

У прямому ефірі програми «Право на владу» телеведуча Наталія Мосейчук прокоментувала бойкот, який оголосила фракція «Європейська солідарність» каналу «1+1». Про це повідомляє ТСН.ua, передають Патріоти України.

«Коли члени партії «Європейська солідарність» оголосили бойкот, я подумала, що ніколи в Україні за такої партії не може бути ні українського Ларрі Кінга, ні української Опри Вінфрі (відомі американські телеведучі — Ред.). Тому що свобода слова для цих людей — «пшик» і рядок у виборчій програмі», — зазначила ведуча.

Мосейчук запевнила, що критика від «Євросолідарності», яку почула за останні дні на свою адресу, її не ображає. «Просто партія «Європейська солідарність» — фракція «пес», як їх треба називати правильно, заточила себе в лепрозорій. І, очевидно, в лепрозорії ви будете збирати свій електорат, панове. Я навіть можу додати, що там вам і місце», — підсумувала вона.

Джерело: ТСН.ua