Біла сукня чекала в шафі з квітня, і я починаю сумніватися, що коли-небудь одягну її знову. Мар’ян наполягає на тому, щоб ми провели тихе весілля і відмовились від усього цього пафосу, або ж перенести на рік-два, коли все закінчиться. Я не погоджуюсь на скромне весілля, адже завжди мріяла про шикарне свято

Я і Мар’ян познайомилися 3 роки тому. Ми швидко почали планувати спільне життя – це може здатися дивним, але ми знали, що будемо разом назавжди. Мар’ян зробив мені пропозицію після кількох місяців знайомства, і ми почали організовувати весілля. Ми хотіли продумати все до найменших дрібниць, то ж ми шукали організаторів, ресторан, операторів, і тому подібне. Підготовка тривала майже 2 роки. Важливий день швидко наближався. Наше весілля мало відбутися у травні 2020 року.

Ви мабуть вже здогадалися, що – вірус зірвав усі наші плани. Ми вирішили перенести весілля на 24 жовтня. Я наполягала на місяць серпень. Однак Мар’ян категорично був проти.

– Люба, в серпні ще не відомо, чи закінчиться все це, і щоб не переносити наше святкування вдруге, давай краще на жовтень.

Я погодилася.

Травневих авансів повернути не вдалося, то ж ми втратили добрих кілька тисяч – ми навіть не хотіли точно підраховувати, щоб поберегти собі нерви. Лише фотограф пішов нам на зустріч і сказав, що оскільки ми переносимо весілля на жовтень і все ще збираємось користуватися його послугами, він не хоче, щоб ми втрачали кошти. Але це крапля в морі – ви знаєте, скільки коштує організація весілля.

Ми почали хвилюватися наприкінці вересня, коли хвиля знову зросла. Ми розраховували на те, що кількість гостей доведеться зменшити до 50. Я не могла спати вночі через стрес.

Тема весілля домінувала в наших розмовах та думках. Ми постійно задавались питанням – може, обмеження дозволять нам запросити принаймні 75 гостей ? Це одне нас би врятувало. Ми постійно стежили за новинами та сплеском захворювання. Ніхто з наших родичів не хворів, лише один дядько потрапив на карантин. Я все більше і більше сподівався, що всі мої родичі побачать мене в білій сукні з фатою, і Мар’ян поклянеться мені перед Богом.

Все було зруйновано, коли виявилося, що щоденна кількість випадків перевищує допустиму кількість. В нашій області ввели заборону на організацію заходів. Ми знову скасовуємо все в останню хвилину. Ніхто не відшкодує нам подальших авансів.

Біла сукня чекала в шафі з квітня, і я починаю сумніватися, що коли-небудь одягну її знову. Мар’ян наполягає на тому, щоб ми провели тихе весілля і відмовились від усього цього пафосу, або ж перенести на рік-два, коли все закінчиться. Я не погоджуюсь на скромне весілля, адже завжди мріяла про шикарне свято.

Ми сперечаємося все більше і більше. Я хотіла б мати нову дату весілля, але коли? Чи гарантує якась дата, що святкування не доведеться скасовувати втретє? А може це якийсь знак, і нам не судилося бути разом?