Багато хвороб можна було б запобігти, якби люди знали про цей важливий фактор

Мало хто знає, але алергія, артрит, головні болі, шкірні захворювання, пухлини та інші хвороби пов’язані з проблемами кишківника.

Ще на початку XX століття, знаменитий хірург Lane Surgeon в Англії провів понад тисячу обстежень.

Він пов’язував всі хвороби з запорами і лікував своїх пацієнтів, просто видаляючи товсту кишку. І в той час, його пацієнти показували позитивну динаміку в боротьбі з різними хворобами. Іншими словами — вони видужували.

Ці та інші експерименти переконали хірурга Lane Surgeon в тому, що кишкове отруєння, особливо товстої кишки, викликає захворювання інших частин тіла.

Інший лікар і американський письменник Бернард Дженсен заявив, що всі хвороби виникають через токсини. На його думку, всі хвороби беруть свій початок після того, як концентрація токсинів в кишківнику перевищує допустиму норму.

Очищення кишківника — дуже важлива процедура. Саме цей орган сприяє засвоєнню поживних речовин. І, що найбільш важливо — виводить токсини з організму.

При порушенні функції кишківника, токсини, паразити і залишки їжі можуть потрапляти в кровотік і лімфу, викликаючи безліч проблем зі здоров’ям. У їх числі: запалення, інфекції, алергія, вугри, запори, артрит, ревматизм, астма, проблеми з серцем і диханням, втома, депресія і так далі.

Основні причини

Забруднення кишківника

Дисбактеріоз

Синдром роздратованого кишківника (СРК)

Глютен

Кілька слів про кожен випадок

1. Забруднення кишківника

Біла мука вкрай небезпечна, тому що погано виводитися з організму. В процесі травлення, вона перетворюється на клей, який роками накопичується на стінках товстого кишківника.

Крім того, є й інші фактори. Це малорухливий спосіб життя, забруднення навколишнього середовища, ліки, рафіновані продукти, цукор, хімічні добавки, стрес і багато іншого. Ці фактори впливають на бактеріальну флору і уповільнюють обмін речовин.

2. Дисбактеріоз кишківника

Бактеріальний дисбаланс в кишківнику викликає безліч проблем зі здоров’ям. Надмірне споживання цукру і білка, неправильне поєднання продуктів і антибіотики викликають дисбактеріоз.

3. Синдром роздратованого кишківника (СРК)

СРК характеризується хронічними симптомами. Це — здуття живота, запор, діарея, біль і спазми в животі.

СРК може бути викликаний грибками, паразитами і патогенними бактеріями, а також тривогою або стресом. СРК викликає різні хронічні захворювання.

4. Глютен

Глютен — це білок, який, на жаль, щодня присутній в наших харчах. Зазвичай він використовується для того, щоб зробити продукти більш м’якими. Але, дуже часто алергія на глютен викликає серйозні захворювання.

Але що ми можемо зробити?

З огляду на якість продуктів, води і повітря, потрібно розуміти: організм потрібно чистити.

Пам’ятати про важливість здорової їжі та активного способу життя.

Як приклад, наводимо спеціальну дієту, яка допомагає відновити кишкову флору

Сніданок

Свіжі фрукти. Багато води. Натуральний кефір, йогурт і сир. Уникайте продуктів, що містять борошно і цукор.

Обід

Злаки без глютену: наприклад рис. Крім цього: зелені овочі, курка або риба.

Вечеря

Темно-зелені овочі, риба на пару або відварна курка, йогурт.

Між вживанням їжі, потрібно їсти багато свіжих фруктів і овочів. Ні в якому разі не їсти вироби з білої муки.