Бадьорість на весь день!!!Смачна корисна суміш для міцного здоров’я!

Суміш виходить саме «горючою» – бадьорість на весь день і хороша робота серця забезпечені!

Очищає кров, дуже добре допомагає зміцнити імунітет.

Якщо розібрати кожен компонент, то це просто панацея: курага – джерело калію, чорнослив – оздоровлює кишечник, родзинки – живить мозок, горіхи – джерело поліненасичених жирів, які знижують ризик серцевих захворювань, в користі лимона і меду сумніватися не доводиться.

Складові:

300 м волоських горіхів.

300 м кураги.

300 м інжиру.

300 м чорносливу.

300 м чорного родзинок.

2 склянки меду

2 лимона

(Пропорції не дуже принципові, можна додавати і інші горіхи і сухофрукти, в будь-якому випадку це буде джерело вітамінів і мікроелементів.)

приготування:

Сухофрукти слід добре промити в теплій воді і трохи підсушити.

На м’ясорубці перекручую всі сухофрукти і лимон (разом з шкіркою, без кісточок).

Готові перекручені сухофрукти і лимон гарненько змішуємо з медом і укладаємо суміш в скляну банку.

Тримати суміш рекомендується в холодному місці.

Вітамінна суміш із сухофруктів готова, тепер можемо регулярно вживати цей засіб по 1 чайній ложці в проміжках між прийомами їжі, 2-3 рази на день. Так ми зможемо зміцнити імунітет і забути про простудні та інші захворювання.

Вживаємо це засіб до тих пір, поки воно не закінчиться, потім робимо перерву 1-2 місяці і можна знову знову повторити.

Давайте розглянемо інгредієнти і їх поживні властивості пропонованого рецепта :

Курага містить велику кількість магнію, кальцію, калію, заліза, вітаміну В5, пектину і органічні кислоти, що виводять з нашого організму важкі метали і радіонукліди. Також вона дуже багата фруктозою, сахарозою і глюкозою.

Курага корисна при серцевих захворюваннях, анемії, при проблемах із зором і дуже добре допомагає зміцнити імунітет.

Курага здатна усунути закупорки судин, а також омолоджує шкіру і зміцнює волосся.

Чорнослив не менше корисний, ніж курага. Він містить клітковину, органічні кислоти (лимонна, яблучна, саліцилова, щавлева), мінеральні речовини (калій, кальцій, залізо, фосфор, натрій) і вітаміни А, В1, В2, С, РР.

Ізюм – це ідеальне джерело для отримання енергії. У ньому міститься: калій, залізо, марганець, магній, тіамін, клітковина і вітаміни В1, В2, В5.

Ізюм рекомендується вживати при розладах нервової системи та серцево-судинних захворюваннях. Він широко застосовується, як профілактичний і лікувальний засіб при анемії

Органічні кислоти, що містяться в родзинках, корисні для зміцнення зубів і ясен.

Волоські горіхи – це найкорисніший вид горіхів, який бажано включати в свій щоденний прийом їжі.

Волоські горіхи містять найбільшу кількість антиоксидантів, які ефективно допомагають зміцнити імунітет. Як стверджують вчені, корисний вплив антиоксидантів на організм в 15 разів сильніше за вітамін Е.

А поєднання горіхів з медом являє собою дуже корисний і унікальний продукт, який активує обмінні процеси, тонізує і зміцнює організм, допомагає відновити сили після розумових і фізичних навантажень.

Про користь лимона можна говорити дуже багато. Всім відомо, що він дуже багатий змістом вітаміну С, який необхідний для зміцнення організму, особливо в період простудних захворювань.

Тому, немає сумнівів, що вітамінна суміш із сухофруктів, лимона і меду дуже ефективна для профілактики серцево-судинних захворювань, нормалізації гемоглобіну в крові, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і найголовніше, вітамінна суміш допомагає зміцнити імунітет.

Джерело

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!