70-річний чоловік з Мексики живе під каменем посеред пустелі

Майже півстоліття мексиканець Беніто Ернандес плекав мрію побудувати будиночок під великим валуном в пустелі Коауїла.

Одного разу, ще будучи дитиною, він побачив його і захотів залишитися там назавжди.

Родинне вогнище

Життя закрутилася, як вихор. Школа, потім велика любов до Санта Марті, з якою у нього потім з’явилося семеро дітей. Їй він розповів свою ідею. Жінка не посміялася над нею, а, навпаки, загорілася думкою про переїзд в пустелю. Що ж, половина справи зроблено.

Потім вони почали будівництво. Завдяки розташуванню, будинок не потребував кондиціонері – там завжди комфортно, незалежно від часу доби або пори року. Чи не встановили там також електрику, але, до, щастя, досить швидко зробили каналізацію.

Житло під валуном стало місцевою визначною пам’яткою. Сім’я стала заробляти тим, що приваблювала туристів в свій будинок. Також, щоб мати додатковий прибуток, батько сімейства показував наскальний живопис.

Приїжджим припало до душі будова Беніто. Йому навіть пропонували сто тисяч доларів (близько двох мільйонів песо), якщо він погодиться продати його, але він відмовився.

Незважаючи на мізерні заробітки, він сподівається, що з часом зможе побудувати в сусідньому валуні, розташованому прямо навпроти його притулку, спальне місце для туристів. Тоді він зможе поправити свої справи.