7 типів болю в ногах, які ніколи не слід ігнорувати!

Біль в ногах – поширений симптом безлічі захворювань, пише lifter.

Близько 60% людей на планеті в тій чи іншій мірі відчувають біль в ногах. Але мало хто звертається до лікарів з цим симптомом.

Сильну біль не можна ігнорувати. Чим швидше лікар поставить діагноз, тим ефективніше можна вилікувати захворювання.

Ось кілька найбільш поширених причин болю в ногах, про які повинен знати кожен.

Підошовний фасциит.

Це запалення тканини, яка проходить через підошву стопи і з’єднує пальці ніг з кісткою. Запалення зазвичай відбувається через напругу і навантаження на п’яту, носіння високих підборів.

Підошовний фасциит відчувається як колючий біль в нижній частині стопи, біля п’яти.

Ахіллесова тендінопатія.

Це невоспалительная біль в ахіллове сухожилля, де нога з’єднується з п’ятою. Часто цей стан супроводжується набряком, скутістю і слабкістю сухожиль.

Стрес-перелом.

Якщо ви займаєтеся нової діяльністю, то піддаєте себе високому ризику стрес-перелому. Спочатку перелом може бути не помітний: він може відчуватися як спільний біль в одній області верхньої частини стопи. Але з часом біль посилюється і виникає набряк.

Периферична невропатія.

Якщо ви відчуваєте оніміння, колючі або пекучі болі в ногах, у вас може бути периферична невропатія. Ця хвороба виникає через пошкодження периферичних нервів. Найчастіше діабет викликає цю хворобу, але вона може виникати в результаті травми, алкоголізму, впливу токсичних речовин, інфекцій.

Остеоартрит.

Для літніх людей часті болі в ногах і скутість можуть бути ознакою остеоартриту – стану, яке може викликати знос тканин в суглобах і пальцях ніг.

Ревматоїдний артрит.

Ревматоїдний артрит – це хронічне запальне захворювання, яке вражає всі суглоби тіла. Воно включає набряк і запалення в суглобах і навколо них, люди скаржаться на дуже сильний біль і скутість рухів.

Неврома Мортона.

Це збільшення тканини навколо нервів між пальцями ніг, часто зустрічається у жінок. Носіння вузького взуття на високих підборах стискає стопу і викликає розтирання, яке утолщает нерв.