5 ранкових звичок, які займуть 5 хвилин, а користі принесуть надзвичайно багато!

Сьогодні я розповім про п’ять простих процедур, які варто виконувати вранці після сну. 

Займуть вони у вас не більше 5 хвилин, а користі для організму дадуть дуже багато.

Як завжди, у всьому, найважливіше значення має регулярність. Якщо почали робити щось — робимо кожен день. За умови регулярності, як і в інших справах, малі результати прийдуть через 3 місяці, а великі — через 3 роки.

З інгредієнтів вам знадобиться: лимон, чиста некип’ячена вода, мед, активоване вугілля, розчин перекису водню і свіже страусине яйце. Щодо яйця — жарт, а от решту купіть, бо грошей багато не це непотрібно.

1. Язик

Зуби вранці чистимо? Надіюсь так. Треба взяти за правило перед цим чистити ще і язик. Про це люди знали з давніх-давен. Ще Авіценна в 10 столітті писав про цю процедуру, як одну з найважливіших, у своїх трактатах, а індійські йоги робили це ще задовго до нього.

Найкраще для чищення язика, підійде такий предмет (навіть не знаю, як назвати, скребок, напевно. Буде ідеально, якщо він буде зі срібла.

Беремо його й акуратно,  ретельно знімаємо весь наліт з язика від кореня до кінчика.

Що дає чистка язика?

1. Через поверхню язика з організму видаляються шлаки й токсини. Плюс там накопичуються бактерії, які зі слиною потім переносяться на зуби і ясна, викликаючи різні болячки.

2. Бактерії на язику і шлаки — часта причина неприємного запаху з рота.

3. Ви звільняєте від нальоту смакові рецептори та починаєте більш тонко відчувати смак їжі. До речі, хороший скребок можна зробити з пластмасового верстата для гоління. Просто зніміть бритву, а частину, що залишилася використовуйте як скребок.

2. Тепла вода

Наступною важливою ранковою процедурою буде випивання склянки теплої води з невеликою кількістю лимонного соку.

Процедура проста. Берете очищену, некип’ячену (!) воду (куплену, очищену заморожуванням, або пропущену через фільтр і відстояну хоча б 8 годин), нагріваєте її до теплого стану (не повинна бути гарячою). Наливаєте повний стакан або чашку. Відрізаєте і додаєте туди тонкий слайд лимона або просто видавлюєте трохи лимонного соку. Випиваєте швидко маленькими ковтками мінімум за 30 хвилин до їди.

Чим корисна гаряча вода натщесерце?

1. Вода вимиває відходи травлення, шлаки та токсини зі шлунково-кишкового тракту і готує його для приймання їжі. В цілому можна взагалі привести в норму всю травну систему.

2. Поліпшується обмін речовин, зникають багато проблем, пов’язані з ним (прищі, вугрі, висипання).

3. Вода з лимоном ефективно чистить печінку. Лимонний сік стимулює печінку на викид токсинів, а вода відразу ж виводить їх.

4. У лимонному соці багато мікроелементів і вітамінів (калій, магній, кальцій, фосфор, натрій, залізо, каротин-0,01 мг, вітамін В1 – 0,04 мг, вітамін В2 – 0,02 мг, вітамін В5 – 0, 2 мг, вітамін Вб – 0,06 мг, вітамін Вс – 9,0 мг, вітамін С – 40-70,0 мг, вітамін РР-0,1).

3. Ложка меду

Ще одна корисна звичка. Хвилин за п’ять до сніданку з’їжте чайну ложку меду і запийте водою. Необхідна умова: мед повинен бути хороший і натуральний (з цим часто проблема в місті, купити можна багато чого схожого на мед).

Що дає ложка меду?

1. Мед – потужне джерело вітамінів і мікроелементів, а також джерело фруктози та глюкози, що добре «заряджає мізки».

2. Мед володіє потужним антивірусним і антибактеріальним впливом. А при постійному раціональному вживанні значно підвищує імунітет.

3. Завдяки наявності в меді ерогенного компонента, або так званого елементу підвищення працездатності, ви підвищуєте свою працездатність на весь день.

4. Мед — відомий засіб від старіння організму. Бджолярі зазвичай виділяються здоров’ям і довголіттям.

4. Таблетка активованого вугілля

Після сніданку слід випити 1 таблетку активованого вугілля. Ще до інтернету, мій перший Учитель радив мені кожен день випивати одну таку таблетку. Він казав, що це одна з найрідкісніших безпечних ліків, які збирають все сміття в організмі.

Активоване вугілля –  це універсальний абсорбент, який здатний поглинати отрути, продукти розпаду алкоголю, шлаки й токсини в організмі та перешкоджати їх всмоктуванню в кров. Саме вугілля не всмоктується і не метаболізується в шлунково-кишковому тракті. Воно повністю виходить з калом.

Більше однієї таблетки в день Учитель вживати не рекомендував. Хіба що тільки при отруєннях. Я роблю цю процедуру не кожен день, а приблизно раз у два, три дні.

5. Прополоскати рот розчином перекису водню

Після сніданку рекомендую прополоскати рот розчином води з перекисом водню. Вам потрібно купити в аптеці розчин перекису. Коштує він копійки, але користі від нього багато!

Розчин для полоскання: 10 крапель 3% розчину перекису на 50 мг чистої некип’яченої води. Збільшувати частку перекису не потрібно, бо можна «обпалити» слизову.

Що це дає?

1. Профілактика зубних хвороб і хвороб ясен. Хто регулярно робить полоскання з перекисом ходить до стоматолога в основному тільки на профілактичні обстеження.

2. Після регулярної антисептичної обробки порожнини рота, усувається «поганий» запах з рота.

3. Зуби поступово вибілюються.

Такі ось нехитрі ранкові процедури, перевірені на власному досвіді. Взагалі мій комплекс ранкових процедур істотно більший і триває близько години. Крім перерахованих в пості простих рецептів, це, зазвичай, і точковий масаж, і контрастний душ, і суглобова гімнастика, і комплекс в’єтнамської йоги Зіонгшін, і дихальний комплекс Байтапкхі, і спеціальні вправи для хребта, і комплекс бойової практики він-Чунь. Після всього цього отримуєш чудовий заряд на весь день.

Інформація призначена тільки для ознайомлювальних і освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Даний продукт не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.