4 способи позбутися небажаного волосся без неприємних хімічних кремів! Ефект 100%

Бритви? Віск? Депіляційні креми? Це звичайні матеріали, які люди використовують, щоб прибрати небажане волосся, і ви, можливо, теж пробували їх. Якщо ви шукаєте більш м’які способи досягнення гладкої, шовковистої шкіри, погляньте на кілька натуральних засобів для видалення волосся.

Куркума і папайя.

Ці два інгредієнта використовуються в індійській і тайської кухні. Проте, вони також є ніжним і ефективним способом позбутися волосся. Зробіть свою пасту, використовуючи блендер, щоб подрібнити маленьку зелену папайю. На кожні чотири частини пюре папайї додайте 1 частина порошку куркуми. Добре перемішайте і дайте постояти протягом півгодини, щоб розчинити суміш.

Нанесіть пасту на частини тіла з небажаним волоссям, м’яко втираючи її по напрямок руху волосся. Продовжуйте процес протягом 15 хвилин, потім повністю змийте. Повторіть це два-три рази на тиждень. Протягом двох-трьох тижнів ви повинні помітити, що волосся стало менше. Ви також повинні помітити, що будь-яке нове волосся стає більш тонким, ніж зазвичай.

Куркума і молочна маска.

Ось ще одна ніжна суміш для видалення волосся, яку ви можете спробувати. Зробіть пасту з куркуми, додавши молоко. Додайте молоко поступово, чайну ложку або дві за раз, поки у вас не буде густа паста.

Ретельно розкладіть цю пасту і залиште її до повного висихання. Обережно промийте теплою водою. Повторюйте лікування два рази в тиждень, поки результати не будуть задовільними.

Ось ще одна версія рецепта, який мені дуже подобається:

Вівсянка.

Помістіть одну або дві чашки вівсянки в миску і поступово додайте воду або молоко, чайну ложку або дві за один раз. Продовжуйте додавати воду, поки не зробите суміш, що нагадує шматок гороху.

Візьміть жменю суміші і протріть нею ноги, помішуючи її з невеликим тиском, коли ви будете проводити рукою проти напрямку росту волосся. Продовжуйте, поки не натрете всю шкіру на ногах.

Цю процедуру слід повторювати не рідше одного разу на тиждень. Ви також можете зробити це по черзі з іншими домашніми процедурами.

Теплий цукор.

Цей метод настільки ж ефективний, як і віск, але його застосування вимагає прояв обережності і концентрації. Тепла обробка цукром, видалить волосся з корінням. Якщо ви будете використовувати цей метод кілька разів, ви побачите, що все менше і менше волосся буде рости, а все, що буде рости, так це тонкі волоски.

Вам знадобляться цукор, вода, лимонний сік, термометр для цукерок, смужки сухої марлевої пов’язки і гумовий шпатель. Змішайте 2 ½ чашки світло-коричневого цукру, 1⁄4 чашки лимонного соку і 1⁄4 склянки води в маленькій каструлі. Закип’ятіть цю суміш до тих пір, поки ваш термометр не покаже 250 F. Дайте суміші охолонути, поки ви не зможете витримати тепло, не обпалюючи себе. Спробуйте суміш кінчиками пальців, коли ви думаєте, що вона досить охолола, і пам’ятайте, що шкіра на ваших внутрішній поверхні стегна буде набагато більш чутливою, ніж ваші пальці.

Тут вам потрібно проявляти максимальну обережність: використовуючи шпатель, нанесіть теплий сироп поверх ніг – від зовнішньої до внутрішньої сторони.

Різко зніміть смужки тканини. Повторіть процедуру, поки не видаліть все волосся.

Ці методи видалення волосся використовувалися протягом багатьох століть у багатьох країнах світу. Спробуйте їх, і, можливо, ви знайдете той, який буде добре працювати саме для вас.