4 продукти, які очищають легені природнім шляхом!

У непростий час, коли навколо бушує безліч вірусів, важливо берегти своє здоров’я і дбати в першу чергу про свою дихальну систему. Особливо актуально це для жителів мегаполісів, адже повітря в таких великих містах не можна назвати чистим. Що вже говорити про курців і людей з хронічними хворобами. Але є і хороша новина. По-перше, вчені з’ясували, що вії в дихальній системі мають властивість відновлюватися. А по-друге, є продукти, які сприяють очищенню легенів. І в цій статті ми перерахуємо чотири найголовніших таких продукти.

Грепфрут. Цей цитрус багатий антиоксидантами, які ефективно покращують функції клітин. Також речовини, що містяться в грейпфруті, здатні протистояти малігнізації (відхиленні від норми в розвитку клітини). Тому курцям, які особливо схильні до ризику виникнення раку, слід налягти на ці гіркувато-кислі плоди.

Часник. Потужна зброя проти сотень захворювань. Він так сприятливо впливає на організм і має таку кількість оздоровчих властивостей, що його необхідно ввести в раціон всім без винятку. Для лікування і профілактики.

Імбир. Володіє антибактеріальними та противірусними властивостями, розширює судини, сприяє виведенню мокротиння і регенерації бронхіальних каналів.

Морква. Багата вітамінами А, С, Е, К, вітаміни групи В. Вітамін А особливо сприятливо впливає на стан тканин і клітин епітелію. Щоб нейтралізувати вплив нікотину, який виводить з організму вітаміни, їж моркву в сирому вигляді, роби салати… Морквяний сік – ціле джерело здоров’я.

Будьте здорові!